Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricna Invalidska Kolicka - Nov Tip Vozilo

brzina - 6km/h domet do 40km nagornini do 20 stepeni nosivost do 9...


1 €
или предлог цена
04 авг 21:43Elektricna invalidska kolicka na preklopuvanje

Kolickata e prenosliva i avtomatski se preklopuva samata, mozete da j...


1 €
или предлог цена
04 авг 21:42Baterii Siemens p675MF za slusno aparatce

Се продаваат батерии Siemens p675MF за апаратче за слух. Купени се по...


30 МКД
или предлог цена
12 мај 15:17РЕШЕНИЕ ЗА 'РЧЕЊЕ И НОЌНА АПНЕА (прекин на дишење во сон)

Стегачот од неопрен е одлично решение за сите што имаат проблем со но...


290 МКД
или предлог цена
23 дек 13:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам