4688 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
26 мај 18:14Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:43Промовирано

MERCEDES C180 CDI 2012 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 133 xxx km (PROVERKA K...


13.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

GOLF VII 2.0TDI 170HP *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA PRED EDNA NEDELA (PLATENI SITE DA...


13.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:40  НОВ ОГЛАС

Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 18:24MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 18:24AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:24MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:23HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:23AUDI A4 1.9 116KS

AUDI A4 1.9 TDI 85KW 116KS 2005G Registrirano so zelen karton do 12....


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:17Leovince ZX Piaggio

Prodavam anspluh za piaggio leovince zx


Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

Levo Potkrilo Fiat 500

Prodavam levo potkrilo za Fiat 500 2008 novo


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30Golf 3 2.0 gti 8v

Filter kutia komtplet


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30Fiat 500 Patosnici

Prodavam novi gumeni patosnici za fiat 500


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Fiat

Kapak za fiat


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Golf 3 plastiki za pragovi

Prodavam 2 plastiki za pragovi za golf 3 ednata e malku ostetena


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Golf 3 Maska

Prodavam maska za golf 3 bez znacka


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Golf 3 Amortizeri

Prodavam amortizeri za golf 3


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Rial 16 5x112

Prodavam 4 bandasi rial 16 5x112


Вчера 16:29Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:06Fiat panda 0.9 benzin/metan fabricki 2013 godina

Kolata e registrirana cela godina kompleten servis golem i mal pred e...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:06Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

BMW xdrive 3.0 so 286 ks,kozen salon,kozen volan,klimatronik,abs i zi...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:05Citroen c2 1.4 hdi 2006 vts avtomatik

Citroen c2 1.4 hdi vts 2006 godina avtomatik 205.000 km,klimatronik,p...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС

Predni amortizeri Citroen DS3 2012g

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Predni amortizeri Ford Focus 2003g

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Predni amortizeri BMW 3 E46

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

Kaishi Audi A6 4F

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Retrovizori Daihatsu Sirion

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:49  НОВ ОГЛАС

VW GOLF VII 1.6TDI Bluemotion 105ks 2013

UVOZ ITALIJA 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ODLICNA ZA POCETNICI⚠️⚠️⚠️ SE PRODAVA GOL...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:32ABS Pumpa Ford Fiesta -Fusion 1.4 tdci 00007916e1

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:55  НОВ ОГЛАС

ABS Pumpa Ford C-Max p.n 00402662e3

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

Delovi Kia Sportage 1

Polovni delovi za Kia Sportage 1 1996-2003 Motor dizel 2.0 td Ostan...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:51ABS Pumpa Opel Vectra B 1.6 P.N 12836801

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:002013 VW GOLF 7 1.6tdi 77kw BLUEMOTION euro5

Plateno se do registracija Poveke info za voziloto na: Tel 07092578...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:052015 AUDI A4 2.OTDI multitronic 150hp

Servisirana / registrirana do 12/2023 zelen karton Poveke info za vo...


14.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:052011 VOLVO V60 1.6d DRIVe

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


9.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:055700€ VW POLO 1.2 TDI 75KS 2010 BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:05VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:05Страна 1 од 118

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам