654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 22:14Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

26 јан 11:28Промовирано

Се продава куќа во Нова населба во Велес

Се продава куќа во Нова населба Велес Контакт: +389 78 744 373


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 14:16  НОВ ОГЛАС

Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


5 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6 €
Денес 14:15Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 14:14Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 14:04Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
Денес 13:38Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


10 €
или предлог цена
Денес 12:47Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:37Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Денес 12:26СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 10:30se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


2 €
или предлог цена
Денес 08:39Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 07:05NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 06:54Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 06:54KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 22:16КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 22:14Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 19:48Стан 70м2

Целосно реновиран(струја вода ѕидови подови прозори термо фасада 8см)...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 17:44Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 16:13Se prodava kuka

Se prodava kujka na ulica mirce acev 41 tvrda gradba vo blizina na k...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 16:11Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:02Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
Вчера 14:21Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo centarot na gradot na 1 sprat Sarmaale nad Agrija t...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:51Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:33Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:27Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:22ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ХАЛА 1325м2

СЕ ИЗДАВА индустриски објект хала, во Индустриска зона Речани, Велес....


3 €
или предлог цена
Вчера 12:11СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ СКОПЈЕ-ВЕЛЕС, ПОВРШИНА 1803М2...


20 €
или предлог цена
Вчера 12:11SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
Вчера 12:10Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:46IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 06:53se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
05 фев 23:40GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

05 фев 21:49kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

05 фев 20:49Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 фев 19:36Плац во трпезица

Плац во трпезица веднаш до патот асфалтниот пат. Број на парцела 161...


21.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
23.500 €
05 фев 18:55Ponudete kuka vikendica vo Otovica veles

Kupuvam kuka- vikendica vo Otovica veles so dvorno mesto od 500 kvadr...


11.111 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 фев 18:18Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot-kancelarija

Se izdava, kancelariski prostor opremen so inventar i mini bar. Moze ...


1 €
или предлог цена
05 фев 14:22Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 фев 13:16Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 фев 13:16Se prodava/izdava dukjan vo centar na Veles

Se prodava dukjan vo centar na Veles do sudot 37 m2. WC plus ostava ....


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

05 фев 12:43Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам