Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skapra na Plin Dimenzii 1.32x 0.70 Mozna e Zamena

Se prodava Skara na Plin So Gusana Ploca Dvodelna so 2 Ventili levo i...


5.500 МКД
или предлог цена
06 окт 17:24Skara Na Kumur Dimenzii 1.15x0.56 Mozna Zamena!

Skara na Kumur so Dimenzii 1.15x0.56 So postolje koe se sklopuva i ra...


1 МКД
или предлог цена
06 окт 17:24Philips Series 3000 aparat za kafe

Se prodava aparat za kafe marka Philips.Za informacii NAUM 070/329-244


10.000 МКД
или предлог цена
03 окт 21:20KAMIN NA PELETI 10kw

KAMIN NA PELETI 10kw Mnogu malku koristen


480 €
или предлог цена
29 сеп 22:01Se prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby Avalir so komplet sistem za perenje na tepisi. Kupen...


750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 €
28 сеп 20:00ZASTEDETE PARI ZA PRASAK ZA PERENjE

Nemate potreba da kupuvate skapi prasaci za perenje na alista. Topka ...


300 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:44Masini za susenje FAVORIT scirocco

Se prodavaat 4 novi masini za susenje Favorit scirocco od 4.5 kg. Cen...


150 €
или предлог цена
05 сеп 22:51Masina za perenje IMESA i Masini za susenje Favorit scirocco

Se prodava original Italijanska masina za perenje IMESA 11kg za domas...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 22:19BOLJER KONCAR

Se prodavaat dva polovni boljeri KONCAR 80L i 60L. Dvata se funksiona...


1 €
или предлог цена
23 авг 22:09Boca za vozduh

Se prodavat moze i zamena


750 МКД
или предлог цена
01 јул 13:39Motor

Motori za frizider ispravni


1 €
или предлог цена
08 јан 21:40Mikro branova

Mikroto e kako nova vo odlicna sostoba


1.000 МКД
или предлог цена
03 јан 17:31Beko mashina za perenje

Se prodava nova mashina za perenje so garancija 5 godini!


11.500 МКД
или предлог цена
14 дек 13:00Bialetti Masina za kafe kafemat

Masina za kafe espresso italjanski proizvod,masinata funkcionira mu f...


1.000 МКД
или предлог цена
08 дек 15:21Frizider

Frizider Favorit. Koristen 4 meseci. Skoro nov. Kontakt 071 306 823-V...


8.000 €
или предлог цена
22 окт 10:32Frizider

Frizider Favorit. Koristen 4 meseci. Skoro nov. Kontakt 071 306 823-V...


11.000 МКД
или предлог цена
20 окт 01:17Aparat za kafe FRANKE

Se prodava masina za kafe FRANKE Simfonia Aparatot e donesen od Sva...


350 €
или предлог цена
05 окт 16:47BAGAT -MASHINA ZA SHIENJE

Se prodava masina za sienje odlicen unikat i dosta korisen raboti na ...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:55Kamin alfa plamen

Vo dobra sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
26 дек 15:04Hitno !! kvalitetni

se prodava mnogu uba i ne rabotena pegla dvete samo 1 nedela rabote...


1.200 МКД
или предлог цена
12 ное 18:04Elektricen sporet, електричен шпорет, elektrichen shporet

Се продава Gorenje електричен шпорет во потполно исправна состојба. Р...


1.500 МКД
или предлог цена
03 окт 22:24masina za susenje

prodavam nova neupotrebena masina za susenje alista heavy duty марка ...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јул 20:45Prodavam Pravosmukalka BOSCH

Smukalkata e vo Top Sostojba... Mnogu Malce Koristena... Kako Nova....


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 19:01Boljer metalac

Se prodava boljer metalac 80L koristen 1.5god. Kupen na 02 09 16.. Po...


3.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам