Кисела Вода
                   
361 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Монтери за мебел (со обука)

Бараме монтери за мебел, без и со обезбедена обука од 3 месеци Потре...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 00:13BARAM VOZAC SO B KATEGORIJA SO POZNAVANJE NA ANGLESKI JAZIK

BARAM VOZAC SO B KATEGORIJA SO POZNAVANJE NA ANGLESKI JAZIK


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:19Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:53Rabota vo kujna, kuvar/ka

Dom za stari lica -Sonce ima potreba od rabotnik za vo kujna (kuvar/...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:34Medicinska sestra/tehnicar

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце од Скопј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:34Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:34Prodavacka za vo pekara

Se bara prodavacka za vo pekara so i bez iskustvo


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 01:24Pekara ima potreba od sofer

Pekara ima poreba od dostavuvac na pekarski proizvodi vo svoj ducani


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 01:23Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 22:23Agent za prodazba i lice za proizvodstvo

ДБМ Ексклузив е компанија која работи во доменот на производство,прод...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 19:26Vozac so D kategorija

Se bara vozac so D kategorija


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 15:19Barame vozaci so svoi vozila

Barame taksisti so svoi vozila. Ne se potrebni vlozuvanja, dobivate r...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 10:20BRAVAR ZAVARUVAC LIMAROIZOLATER

Firmata Izo Progres ima potreba od limari bravari zavaruvaci hidroizo...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 10:10Baram rabotnici

Potrebni mi se rabotnici za vo Skopje. Rabotno vreme od ponedelnik do...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јун 07:28Бараме Работник

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ Моден салон Борче објавува оглас за шивач, во са...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 21:28Taxi ELITTE vrsi priem na novi clenovi

Poradi zgolemeniot obem na rabota Taxi Elitte vrsi priem na 50 novi c...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 16:06Medicinska sestra/tehnicar i fizioterapevt

Dom za stari lica - Sonce ima potreba od vrabotuvanje na neopredeleno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 13:17Potreba od pznavanje elektronika i elektrika

Imame potreba od lichnost koja se razbira od elektronika i elektrika ...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 10:15Barame kasierka

Barame zenska osoba za rabota kako kasierka vo kazino vo Aerodrom i K...


32.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 10:15Vozac so D kategorija

Se baraat vozaci so D kategorija 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јун 09:16Вработуваме Монтер на Врати

Имаме потреба од монтер и помошник монтер на внатрешни и надворешни с...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 јун 10:27vozac C-kat MK nokjna smena 2-3 dena nedelno

барам возач за ноќна смена од Скопје во МК 2-3 дена во неделата п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 јун 16:03Potreban e cirak za fasadi i gips karton

Pptreben e cirak za rabota za fasadi za gips karton i gradjevina Kon...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 јун 10:52Rabota vo Holandija

Posreduvam pri vrabotuvanje vo Holandija preku agencija Holandska so ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 јун 07:16РАБОТА ОД ДОМА

2-3 часа ефективна работа од локација која вас ви одговара не се пот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јун 19:42MOLERAJ

Profesionalno izrabotuvam: GLETOVANJE FARBANJE LEPAK MREZA ABRIB ...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јун 16:19ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР СО ИЛИ БЕЗ ИСКУСТВО

ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компанија со локација во Скопје која се з...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 мај 13:00Se baraat agenti za nedviznosti

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ има потреба од агенти со и без работно искуст...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 09:16Отворено работно во печатница ФЛЕКСО/СИТО печатар

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење . Pа...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 мај 13:24Бараме промотерки

Kompanija za marketing promocii bara promoterki za delenje flaeri. ...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 16:02Nudam rabota za rabotnik

Gradezna firma od Skopje bara opsti rabotnici za rabota na gradezni r...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мај 19:58Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Имаме потреба од мајстори и помошници за машински малтер

Фирма од Скопје има потреба од мајстор полумајстор и помошници. Се ра...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 11:27Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda

Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda Kontakt tel. ...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 мај 10:06Baram Frizerka so rabotno iskustvo.

Baram Frizerka so rabotno iskustvo za Frizerski Salon vo naselba Kise...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 мај 10:06Пекара Ваташа има потреба од дистрибутер

Имаме потреба од дистрибутер само за достава на роба во нашите локали...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мај 13:00Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мај 10:50Работници и лимари

Се бараат општи градежни работници и мајстори лимари за изведба на кр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 мај 14:01Taxi Elitte vrabotuva dispecerki

Taxi Elitte vrabotuva dispecerki so rabotno iskustvo


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 мај 09:30ElITTE TAXI 15169 vrabotuva dispecerki

Taxi ELITTE 15169 vrabotuva dispecerka so iskustvo 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мај 14:51Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам