Штип
                   
143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava SCANIA R420

Prikolicar Mega 2006god. Vo odlicna sostojba, kamionot se prodava por...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Kamion Volvo komplet so prikolka

Se prodava kamion Volvo 440 2008god. komplet so prikolka mega 2008god...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 сеп 23:47Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet

Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet vo super sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 20:41VETROBRANI ZA MERCEDES

Vetrobran od 8 14 Vetrobran od atego Kompletni so site drzaci imam p...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi sofer sajma 809 813 i hanomak

Sofer sajma 8 13 i hanomak imam se za niv


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Kiper

Se prodavaat ili menuvaat dva kiper I MAN TGS35.400 so sredeni dokume...


80.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:57Ponudete 385/55/19.5

ponudete 385/55/19.5 so sliki i cena


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 авг 14:36DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официја...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 авг 12:34POLOVNI GUMI 265/70/19.5

Gumite se zdravi izvadeni pred 10 dena 8000 denari za site cetiri inf...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јул 09:53Prodava se Top prikolka

Se prodava poluprikolka Smitz Varios 2014 godina nogu malku vozena v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 13:00MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва. Мењачот му е 4 со 4 на шамарање...


11.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:57MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва со мењач 4 со 4 на шамарање, дуп...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:48Scania r410

Se prodavat novi Scania R410 novi Max 100km/h


100.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 12:31Mercedes Benz - Euro 6, 2x

Mercedes aktros euro 6.. 2014 god. Giga spejs kabina, napraven komple...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 мај 15:14Farovi za daf kako novi

Farovi od daf kako novi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 мај 17:05Се продава ВОЛВО 460 еев 2011 година

Волво 460 еев 2011 година Поминати километри: 901 047km Возилото е ...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јан 08:43Se bara vozac

Potreben e vozac za megjunaroden transport na relacii mkd-eu i nazad


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 јан 19:55Kamioni Mercedes 28 6x4

Mercedes 28 6x4 Man 332 Daf 2100 Kamionite se ispravni i spremni z...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 дек 23:28Mercedes 813 kiper

Vo odlicna sostojba Servis komplet 6 novi gumi Registriran cela g...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 дек 20:49Man 2009god

Man vo odlicna sostojba novi gumi e5 te...


12.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 ное 22:55Se prodava kamijon reno 460 konja

Se prodava kamion cena vo gotovo,a 25,000€ na rati 30,000€.Se prodav...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 окт 20:19SCANIA I SHMITZ poluprikolka

SCANIA R420 2007g.top sostojba SHMITZ 2005g 077554096 Sasko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 окт 11:04Man

MAN 2004 god tovarni cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Iveco

IVECO 2003 god tovarna cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Renault Premium euro 5 za delovi

Se prodava na delovi Renault Premium 2008 godina euro 5 so volvo moto...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јул 23:49Потреба од искусни шофери со Ц и Е категорија .

Инфо на телефон 070303160,070346688,078473912


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јун 08:51Kamion Mercedes AKTROS 1841

prodavam kamion mercedes aktros 1841 euro5 mega uvezen od germania ...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 17:41Daf

Daf 105460 2006 god registriran do 06.12.2020 1100000 km


8.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:10DAF

delovi daf 460 euro 5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:09Scania R410

Scania R410 Km 380000 God.2015 Kontakt 078292375 Vlatko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 апр 13:00Scania R410

Scania R410 euro6 So km 380000 God.2015 Voziloto odrazuvana samo v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мар 22:38Volvo euro 5, 2007 god

Se prodava Volvo 2007 godina, 440 konja, neregistriran, avtomatik, se...


11.300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 мар 10:53Se prodava kamion reno 460 konja

Se prodava kamion cena 30,000€ vo gotovo,a 35,000€ na rati.Se prodava...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 10:28Евтино продавам Iveco

Евтино продавам Iveco stralis 440 retarder на бугарски регистарски т...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

11 фев 12:35Kamion magirus zamena za kola

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 фев 19:25Volvo FH 480 euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba za poveke informacii tel 070368830 i...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 фев 08:59DELOVI ZA SCANIA

Delovi za scania 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 Menjac Retarder Deferencijal Redukto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 12:18SUPER PONUDA! WEBASTO 3500ST-Air Top

Се продава вебасто во исправна состојба 3500ST Air Top и вебасто 2000...


300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 21:35Magnum 460dci euro5 I Kogel 2007

Renaul Magnum 460 dci 2007g. vo odlicna sostojba i poluprikolka Kogel...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 дек 08:46Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам