Штип
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:08MERCEDES 5

Se prodaavat site 3 Odlicni reg So novi gumi


123.456.778 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 20:36Kamion

Se prodava kamion tel 078 350 520


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 19:55Gumi 315/60/22,5

3 gumi


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 10:35Tam 80 so kran

Ispravno


1.029.384.756 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 22:44Radio 24V Renault

Radio na 24 volti ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 21:48Iveco Eurocargo 80e18

Se prodava iveco eurocargo 80e18 so dupla kabina. 6 novi gumi, dva no...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 16:03Frizider za Kamjon

Zacuvan i funkcionira... Tel kontakt. 077 619934


250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 10:24Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali vozi


4.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 10:18RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 06:05Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 06:01Mercedes-Benz Atego 1218

Произведен 2003 година, 701000 поминати километри, со рампа, регистри...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 19:47Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 19:28Mercedes Atego 815 Kiper

Se prodava kamion 2005 vo ekstra sostojba so potpolno nov sanduk, men...


16.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 €
Штип

Камиони

01 фев 15:14MAN KIPER TGA 49.440

Se prodava MAN KIPER TGA 49.440 10X8. Kamionot e vo odlicna sostojba ...


45.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 13:00SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


12.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 12:45MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 11:06Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 10:11Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali-vozi


4.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јан 14:23Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 23:29Se prodavaat cauri za feder platno za daf

Se prodavaat dve cauri zelezni dve cauri bronzeni i edna bolcna novi ...


3.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 21:34Se prodavaat dve creva za daf novi

creva za daf za ladnik i gorno i dolno komplet original paccar


4.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 21:34Nov kais za daf

se prodava nov kais za daf


800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 21:34Se prodava bendeks za daf xf 105.410

Se prodava bendeks za daf po greska smenet izvaden e od original alan...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 21:34Mercedes Actros 1842 Mega

Se prodava Mercedes Actros 1842Mega. 2012 godina registriran do 04/20...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 21:02Kaisi

Se prodavaat spaneri so mala racka novi i upotrebeni. 350 so 450den


350 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 14:33Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. tel...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 09:56DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 08:58Kamionski gumi Hankok 295 60 R 22.5 & Michelin 385 55 R 22.5

4 Michelin 385 55 R 22.5 (za poluprikolka) ( 2017-2018 godina) - cena...


50 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 јан 19:19MaN 8.150

Се продава MAN 8.150 год.2010 во без прекорна состојба до регистрациј...


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јан 07:23Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 јан 10:27Renault T460

Prodavam Reno T460 2016 god. So 900000 km. Kamionot e na Slovenski t...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јан 18:54Volvo

Webasto ispravno izvadeno od kamion...raboti


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јан 17:26Се продава Volvo 440 EURO 5

Се продава Volvo 440 EURO 5 , 2008 година во топ состојба регистриран...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јан 15:53MERCEDES SPRINTER 515CDI SLEP VOZILO

prva regisracija u mk top vozilo


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јан 11:45RENAULT PREMIUM 6X2 RENO РЕНО

Prodavam RENAULT PREMIUM 6X2 2009 god Volvo motor 450ks ekstra sosto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јан 19:51VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јан 19:51MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јан 19:50Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 јан 13:52Dizalica kran

Dizalica kran


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јан 21:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам