931 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnici Yamaha S 115

Se prodavaat profesionalni 15' zvucnici Yamaha S 115 mnogu socuvani k...


550 €
или предлог цена
Денес 19:14PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki (15inch)

PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki ISTI KAKO NA SLIKATA (15inch) ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:45PRAZNA KUTIA ZA BASS

PRODAVAM PRAZNA KUTIA ZA VO KOLA 10 inch 64,5 / 30cm 860denar...


860 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 15:44STUDIO NE GARAZA ZA PROBI i SNIMANJE BENDOVI

Top uslovi komplet oprema .... Poveke na ..077 590 412


600 МКД
или предлог цена
Денес 15:12Prodavam audio karta RME HDSP 9652

Prodavam audio karta RME HDSP 9652, sodrzi : 3 x ADAT optical velza ...


300 €
или предлог цена
Денес 14:07Prodavam Dynamic mic Sennheiser MD421-II

Prodavam Sennheiser MD421-II Mikrofon : Rugged professional micropho...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 14:07Prodavam profesionalna audio oprema

Prodavam profesionalna audio oprema koristena isklucivo vo domashni u...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 14:06Prodavam audio karta RME HDSP 9652

Prodavam audio karta RME HDSP 9652, sodrzi : 3 x ADAT optical velza ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 14:06Акустична гитара Fender CD-60S

Fender CD-60S Dreadnought Black Mahogany Back and Side Solid Spruce T...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:59Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18Prodavam Roland MC 303 GrooveBox Synthesizer-Sound Module

Prodavam Roland MC 303 groovebox , sound module with a sequencer (Syn...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:27Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


24.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
28.000 МКД
Денес 00:27Акустична гитара

Гитара одлична состојба, мек звук, без маани, очувана, чешко производ...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07KUPUVAM Line 6 Spider 30

Kupuvam , socuvano pojacalo za gitara Line 6 Spider 30 III ili IV gen...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:24Elektricna gitara so pojacalo -Donesena od Germanja %%%

Kako NOVA Elektricna gitara komplet so pojacalo Mn kvalitetna dava d...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Вчера 13:13Prodavam elektricni gitari

Prodavam elektricni gitari C. Giant 6500 Yamaha 12999 den


2 €
или предлог цена
Вчера 07:45Prodavam truba

Prodavam truba koristena vo dobra sostojba


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:43Prodavam klarinet

PRODAVAM BAKELITEN KLARINET


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:38Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
01 окт 20:43PRODAVAM NAVRTKI-ZAPCANICI ZA ZICI, ZA KONTRABAS.

PRODAVAM NAVRTKI-ZAPCANICI ZA ZICI, ZA KONTRABAS. PARCINJA: 4. INFO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 окт 18:14PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:14PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:14PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:13PRODAVAM VIOLA.

PRODAVAM MAJSTORSKA VIOLA. Dimenzii: -dolzina na rezonantniot korpu...


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:13PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:13Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:49TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 08:59''GIBRALTAR'' SC-TCWN06/TCWN08 ABS завртки, за чинели

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ -СПЕЦИФИКАЦИИ: -Пластични ц...


8 €
или предлог цена
01 окт 00:06Gitara Fender

Se prodava nova gitara fender voopshto ne koristena


10.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 17:34Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:57Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
28 сеп 11:44Pojacalo (receiver) DENON AVR-800

Prodavam pojacalo (receiver) DENON AVR-800 5.1 kompletno ispravno o...


6 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
90 €
28 сеп 09:21Akusticna gitara

Se prodava malku koristena gitara ( na slikata ) FENDER CD-60.Odlicn...


150 €
или предлог цена
25 сеп 15:41AKG K240 monitor 600ohm

Studiski slushalici.


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

25 сеп 12:30Se prodavam gitara

Marka:SQVIER AFFINITY JAZZMASTER.Gitarata e skoro nova samo TRI PATI ...


16.000 €
или предлог цена
24 сеп 18:44Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
24 сеп 14:34Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
24 сеп 14:34Prodavam mandolina

Mandolina Mengesh


50 €
или предлог цена
22 сеп 10:37Steinberg UR22mkII звучна карта (одлично зачувана)

Продавам одлично зачувана, како нова, Steinberg UR22mkII звучна карта...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

21 сеп 12:47Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам