Подкатегорија:
                   
674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:05PRODAVAM VIOLA.

PRODAVAM MAJSTORSKA VIOLA. Dimenzii: -dolzina na rezonantniot korpu...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:05Акустична гитара Fender CD-60S

Fender CD-60S Dreadnought Black Mahogany Back and Side Solid Spruce T...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00STUDIO NE GARAZA ZA PROBI i SNIMANJE BENDOVI

Top uslovi komplet oprema .... Poveke na ..077 590 412


600 МКД
или предлог цена
Денес 10:45TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:01Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:55Gitara Fender

Se prodava nova gitara fender voopshto ne koristena


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
Вчера 11:44Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:37Akusticna gitara

Se prodava malku koristena gitara ( na slikata ) FENDER CD-60.Odlicn...


150 €
или предлог цена
25 сеп 15:41Se prodavam gitara

Marka:SQVIER AFFINITY JAZZMASTER.Gitarata e skoro nova samo TRI PATI ...


16.000 €
или предлог цена
24 сеп 18:44Prodavam mandolina

Mandolina Mengesh


50 €
или предлог цена
22 сеп 10:37Prodavam Roland MC 303 GrooveBox Synthesizer-Sound Module

Prodavam Roland MC 303 groovebox , sound module with a sequencer (Syn...


15.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:24BOSS ME 70

Фантастичен, во исклучителна состојба, без гребка од дома не излезен,...


200 €
или предлог цена
19 сеп 11:30Prodavam violina

Prodavam violins bez gudalo I zici so kufer


110 €
или предлог цена
19 сеп 10:10SE PRODAVA KLARINET BUFFET RC

Se prodava klarinet Bufet Crampon RC so dodatna Es klapna klarinetot ...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 11:46Sonor PHONIC

Sonor Phonic - KAKO NOV LEGENDARNA SERIJA Vkupno 3 seta vo MK, ovoj e...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:07Пијанино Petrof

Се продава пијанино Petrof во одлична состојба. Прв сопственик.


1.500 €
или предлог цена
14 сеп 14:57IBANEZ RG320FM

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ RG320FM


400 €
или предлог цена
10 сеп 21:10Кларинет Vito

Се продава кларинет Vito Reso-Tone. Кларинетот е целосно репариран и ...


250 €
или предлог цена
09 сеп 23:41Prodavam elektricna gitars

Prodavam elektricna gitara odlicna


7.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 21:32Sintisajzer Technics

Prodavam sintisajzer Technics KN 800, 077 790 226 kosta


130 €
или предлог цена
07 сеп 14:36Sonor pedala PROTEC

Odlichno funckionira. Chekanche so 2 glavi. PROTEC serija, od alumin...


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 20:48SONOR pedala Force

Se prodava sonor pedala FORCE 3000 serija. Cena 1000den. Se prodava...


1.600 МКД
или предлог цена
06 сеп 20:48DiRiL Jazz custom set

Chineli DiRiL JAZZ CUSTOM 15" hihat 16" crash 18" crash 21" ride ...


1 €
или предлог цена
06 сеп 20:47Avedis ZILDJIAN

Avedis 16" thin crash Avedis 14" light hi hat Odlichen zvuk. NEMA ut...


300 €
или предлог цена
06 сеп 20:47REMO EMPEROR 18

Plastika za bas tapan REMO EMPEROR COATED 18" so bass drum patc...


1.400 МКД
или предлог цена
06 сеп 20:47Prodavam Ukulele

Prodavam ozvuceno Ukulele Mahalo


7.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:35Prodavam elektricni gitari

Prodavam elektricni gitari C. Giant 6500 Yamaha 12999 den


2 €
или предлог цена
05 сеп 10:32Prodavam klarinet

PRODAVAM BAKELITEN KLARINET


7.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:31PRODAVAM EL.GITARA "BLADE", MOD.: TEXAS, STANDARD PRO.

PRODAVAM EL.GITARA "BLADE",MOD.: TEXAS, STANDARD PRO, NADGRADEN SO FE...


500 €
или предлог цена
01 сеп 01:32PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 01:32PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


По Договор
или предлог цена
01 сеп 01:31''GIBRALTAR'' SC-TCWN06/TCWN08 ABS завртки, за чинели

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ -СПЕЦИФИКАЦИИ: -Пластични ц...


8 €
или предлог цена
01 сеп 00:01Bprodavam muzicki istrument

Prodavam muzicki instrument JAPANSKI


4.500 МКД
или предлог цена
24 авг 07:29Piano Calisia

Se prodava piano Calisia so tri pedali odlicno socuvano. Tel:070 38...


900 €
или предлог цена
22 авг 21:30Harmonika Welmeister Stella

Исправна хармоника Weltmeister Stella, со 5 регистри и 60 баса.


10.000 МКД
или предлог цена
22 авг 17:43Prodavam pijano

Prodavam pijano 078 433-343 Pepi


По Договор
или предлог цена
19 авг 15:56Prodavam tarabuka

Prodavam tarabuka golemina 5 aluminiumska


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 09:34Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам