16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masiza za secenje asvalt ili beton

Se prodava masina za beton donesena od italia i vo ispravna sostojba ...


1.280 €
или предлог цена
11 авг 09:43Makins

Makina


1 €
или предлог цена
30 јул 05:48Izrabotuvam etiketirki

Izrabotuvam etiketirki i aplikatori za etiketi spored vesi potrebi (h...


1 €
или предлог цена
25 јун 07:21Mashina za vrzuvanje so plasticna traka

Mashinata e uvezena od italija skoro nova. Moze da vrzuva parhet, pak...


2.000 €
или предлог цена
18 мај 13:00МАШИНА ЗА БУШЕЊЕ ВОДА

Casagrande C8 Нова ротирачка глава-2000кг Стеги 320мм Одлична сост...


55.000 €
или предлог цена
13 мај 17:39Рачен стакер 1000 кг/1.6м - Профи

Технички карактеристики: Капацитет на подигнување: 1000 кг Виси...


39.900 МКД
или предлог цена
29 јул 10:27Електричен палетар 1500 кг (24V/20Ah) - Профи

Технички спецификации: Погон: Електричен Капацитет на кревање: ...


88.000 МКД
или предлог цена
29 јул 10:25Vaga

Vaga do 1t vo ispravna sostojba Info 077908370 ivan Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
26 јул 22:13Nov Dijamantski List WURTH 30 mm za cerkular

Prodavam nov orginalen profesionalen dijamantski list WURTH od 30 mm...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:36КРШАЧ ЗА ЛЕШНИЦИ

Технички карактеристики: Димензии: 1320*600*725 Напон: 220 V - ...


97.700 МКД
или предлог цена
21 јун 09:20Pakerka so termo folija

Termofolijarna pakerka, poluavtomatska so lenta za montaza na printer...


3.500 €
или предлог цена
26 ное 20:43МАШИНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЕЧУРКИ И СЛИЧНО

Машина за сечење печурки... користена 3 години... монофазна... 450 ев...


450 €
или предлог цена
20 јул 23:55Strug Drebang

Strugot (Drebangot) e vo odlicna sostojba moze da se vide. Za pove...


2.000 €
или предлог цена
09 апр 10:30Povolno se prodava kombiniran bojler za parno CENTROMETAL

Se prodava kombiniran bojler za parno Centrometal Hrvatski, koristen ...


700 €
или предлог цена
23 окт 19:08Машина кантарица

Фирмата произвежда нови кантарици за лепене на мебели. Машините мажат...


900 €
или предлог цена
23 јул 09:51Popcorn masina

Se prodava masina za pukanki elektricna so ventilacija svetlo origina...


400 €
или предлог цена
02 јул 08:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам