4316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CAMARO RS 3.6 2011

Chevrolet Camaro Rs 3.6 benzinec (V6 350ks) 168.000 km pominato ...


27.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

04 фев 11:58Промовирано

Honda civic 2.2 Dizel 2009 godina registriran so novi gumi

Honda civic 2.2 dizel 2009 godina registriran e godina dena so novi g...


5.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

02 фев 17:46Промовирано

CITROEN JUMPER 2.2cdti 2007

Citroen Jumper 2.2cdti 74kw Tovarno 2007godina Uvezen od Germanija...


7.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

04 фев 11:58Промовирано

Delovi za nissan almera 2.0 dizel 97 god

Delovi za nissan almera 2.0 dizel 97 godina motor ,menjac , limarija


5 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:12PASSAT B5.5 1.9 131

Se prodava Passat B5.5 1.9 131 konjski sili 6 stepen menuvac 2001 god...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.299 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:14AUDI A6 3.0TDI 204-KS REG CELA GOD EXTRA SOSTOBA 070888080

Se prodava Audi A6 3.0Tdi 204Ks 2011God Reg Do 20.12.2023 God Prefekt...


19.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.800 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:44BMW X5 3.0d 235Ps “X-Drive” Ekstra Socuvan ** 072302737 **

Bmw X5 3.0d 235Ps “X-Drive” 2007 God, Reg do 4 Mesec 2023 God. Kolata...


13.500 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
13.501 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:44Ford Focus C-Max

Cmax 2006 1.8tdci cel na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 21:41Land Rover

2002 2.0 dizel cel na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 21:40Kia Sorento

2.0 crdi za delovi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Приколки

Вчера 21:40Ford Fiesta 2015

Imame novi i polovni delovi i so dve i cetiri vrati


1 €
или предлог цена
Вчера 21:40Motor za Galaxy 2005

poloven motor izvaden od ispravno vozilo


1 €
или предлог цена
Вчера 21:40Polovni delovi za vozila

Prodavame polovni delovi za Chrysler,Ford,Mazda,Jeep,VWT5


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:40Ford Transit Connect

Conectot e 2008 god uvezen e 1.8 tdci plateni site davacki do regist...


3.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:40HONDA VF1000F

Prodavam Honda vf1000f vo odlicna sostojba registriran so zelen karto...


2.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:31alanser od Daf xf105

alanserot e komplet repariran


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 21:22PRODAVAM MİNİ COOPER 1.6 D 2009 GOD UNİKAT

PRODAVAM MİNİ COOPER DİZEL 1.6 2009 GOD VO PERFEKTNA SOSTOJBA REDOV...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:48BMW bandazi so gumi

Se prodavat 4 originalni Bandazi so gumi za BMW 1 i bmw 3!


200 €
или предлог цена
Вчера 20:42Ford Focus 1.6 Tdci 2013

Se prodava Ford Focus 1.6 Tdci 2013 godina, Titanium oprema so 179000...


6.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42Mitsubishi ASX 2.2 2014

Se prodava Mitsubishi ASX 2.2 DID Navigator 4WD Automatic; 2014 dizel...


13.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42Mazda 2 1.3 HP

Se prodava Mazda 2 1.3 benzin, 85 ks, 2009 prva registracija (2008 pr...


4.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:41BMW 318d 2008

Bmw 318d 2008 god vo sobrakjajna Star stop / A stop Parking ...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Celicni bandasi 16 5x110

Celicni bandasi 16 vo odlicna sostojba ni vareni ni krivi


100 €
или предлог цена
Вчера 19:46Ford Fiesta 1.4 TDCI

Ford Fiesta 1.4 TDCI Reg do 18.08.2023 god so zelen karton Servo...


2.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:39Chevrolet spark,Aveo,Kalo,Opel corsa,Ford fiesta,

Kolata e servisirano komplet znaci do Rebrasti kaiš,Registrirano Cela...


18 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:11FORD FOCUS 2.0 TDCI/ AUTOMATIC - REGISTRIRAN- 2012god.

PRODAVAM FORD FOCUS 2.0 TDCI - REGISTRIRANO SO VISOKO NIVO SO OPR...


7.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:08Prodavam Golf 4 1.9 TDI (90)PS 2000/99Godina Vo Sobracajna

Prodavam Golf 4 1.9 TDI (90)PS 2000/99Godina Vo Sobracajna I e regist...


2.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:58  НОВ ОГЛАС

Prodavam Golf 4 1.9 TDI (110)PS 1999/98 Godina Vo Sobracajna

Prodavam Golf 4 1.9 TDI (110)PS 1999/98 Godina Vo Sobracajna. I e r...


2.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:55  НОВ ОГЛАС

Prodavam Bora 1.9 TDI (110)PS 2000/99Godina Vo Sobracajna

Prodavam Bora 1.9 TDI (110)PS 2000/99Godina Vo Sobracajna I e regi...


2.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110 KS EURO 5 GODINA 2010 KM 213.000 SO SERVISNA ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:06Menjac Fiat 1.2 1.4 1.9 2.0

Fiat menjaci


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Масло за сите видови возила / Maslo za site vidovi vozila

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:34Renault Laguna 2.2D 95 god.

Renault Laguna1. 2.2D Dekemvri mesec Nov motor , Novi 4 amortize...


2.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:34VW Passat 1.9TDI °Mozna Zamena° -1998G.

Продавам VW Passat, 1.9TDI - 110KS, произведен 1998 година, и од опре...


2.399 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:57AUDI A8 3.0 TDI quattro

AUDI A8 3.0 TDI 2004 GOD cel god registriran star stop senzor vra...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:44radio za golf 5.6, polo pasat turan tiguan idrg..

se prodava radio MIB STD2 PQ pisejte model na youtube ke vidite za s...


Вчера 16:44navigacia radio za golf polo tiguan turan idrg

se prodava radio MIB STD2 PQ pisejte model na youtube ke vidite za s...


3 €
или предлог цена
Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

OZ ultralegera bandazi bandasi fellni fellgi

socuvani do maksimum crna mat boja so 4 continental gumi solidni sam...


8 €
или предлог цена
Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

BMW 318 dizel 2008 godina

BMW 318 DIZEL 143ks SERVISIRANO REGISRTIRANO DO 09 MESEC 2023 GODIN...


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:30GOLF 7 2.0 TDI 2015god. NE UVEZEN

GOLF 2.0 TDI 150ks REGISTRIRAN DO 01.11.2023god. POMINATI 234.000 K...


15.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:28Opel Astra J 1.3 CDTi Ecoflex - 2010

Prodavam Opel Astra J 2010 godina so motor na lance 1.3 cdti 70kw vo ...


6.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

Transport so kiper i kran 077991868

Transport so kiper i kran Rabota so kran prevoz montaza demontaza


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:26Citroen C4 1.6 HDI 92HP 2011god.

Se prodava Citroen C4 1.6 HDI 92HP (B7) - klima -navigacija -zimski(s...


7.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам