4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.200 МКД
или предлог цена
01 окт 19:57Elektromotor so reduktor moze zamena

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i...


4.500 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Masina motor za agregat generator

Poloven masinata si rabotit, , isto taka se prodavat i ramot so kazan...


2.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 МКД
01 јул 13:37JESSNER

Agregat jessner po dogovor


1 МКД
или предлог цена
18 ное 18:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам