Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22NOVA 6-kanalna kompaktna mikseta so efekti,bluetooth

NOVA mikseta 6-kanalna so odlicen FX procesor(hall,reverb,rom,delay i...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 03:00Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
03 фев 21:37Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
03 фев 12:10Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
03 фев 12:10Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
03 фев 11:51Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
03 фев 11:51Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 фев 14:15NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


160 €
или предлог цена
02 фев 12:53Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам м...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:55Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 04:03NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
31 јан 15:48Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
31 јан 12:30FX efekt procesor za montaza,odlicen

FX procesor za montaza so display..Procesorot ima 100 efekti(hall,rev...


1.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.508 МКД
30 јан 22:24Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
29 јан 23:51Bezicni pilotki

Prodavam novi nekoristeni pilotki so bubica komplet T-bone (MIPRO) , ...


360 €
или предлог цена
28 јан 19:03Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
28 јан 19:03Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
22 јан 13:09Karaoke Mikrofon AIWA - Микрофон со кабел

Dinamičen Mikrofon AIWA model SW 988 Redovna cena 1500 den Cena s...


999 МКД
или предлог цена
21 јан 18:34Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


700 МКД
или предлог цена
21 јан 17:57Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
18 јан 21:31Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


49 €
или предлог цена
16 јан 17:20VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.499 МКД
или предлог цена
16 јан 16:45Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


999 МКД
или предлог цена
13 јан 01:10KMT CS 215 Paar Beyma 15XT Koaxial XLR Fullrange LS Boxen 28

Odlicni. Odlicen par na full range zvucni kutii. 8 omski Bas 15 in...


289 €
или предлог цена
12 јан 18:46Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
11 јан 16:01Izdavam ragzlas

Izdavam razglas potpolno nova oprema Za sekakva zurka i veselba opr...


1 €
или предлог цена
08 јан 08:46NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


600 МКД
или предлог цена
07 јан 10:21Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Bezicen Mikrofon Wireless Microphone 2vo1

Model K&K AT 309 Bezican mikrofon 2 vo 1 moze da se koristi so kabe...


700 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.800 €
или предлог цена
05 јан 19:58JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
05 јан 19:58za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40

za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
19 дек 20:04ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
14 дек 12:26mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


370 €
или предлог цена
14 дек 12:24Daljjnski mikrofon....

Daljinski mikrofon,replika(kopija) na Shure PG4,dobar sa parite.....


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 16:54SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard...


150 €
или предлог цена
13 дек 15:41Kufer za Violina / Futrola / Ranec / Футрола за Виолина

Prodavam odlicno socuvana futrola za Violina, moze da se nosi kako ku...


2.500 МКД
или предлог цена
09 дек 15:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам