232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


230 €
или предлог цена
Денес 10:12Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo,za suvo i vodeno so golem broj dodatoci.


125 €
или предлог цена
Вчера 23:20Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
Вчера 23:20Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
Вчера 23:20Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
Вчера 23:20CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 20:03Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
04 дек 21:20Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
04 дек 16:15Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
04 дек 09:31Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
04 дек 09:31UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
04 дек 09:31Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
04 дек 09:31Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
04 дек 09:30MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
04 дек 09:30Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


250 €
или предлог цена
04 дек 09:30Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova,so 2 baterii i 3 kompleti bitovi i burgii.Modelot...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:45Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:06KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.500 €
или предлог цена
03 дек 20:27БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
03 дек 18:15Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:03Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:02Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:02Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
02 дек 22:33Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.


1.000 МКД
или предлог цена
02 дек 22:32Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 13:25Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:25Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
02 дек 12:31Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, и...


2.900 МКД
или предлог цена
01 дек 20:58Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:16Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:14PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:08Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55PARKSIDE HEFTALICA 45w

Malku koristena


1.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
01 дек 10:50PARKSIDE bormasina 750w

Malku koristena za domasni potrebi


2.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.500 МКД
01 дек 10:50Laser PARKSIDE

Laser nov


1.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 МКД
01 дек 10:50Fen industriski

Fen NOV 2000w


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
01 дек 10:50Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам