Скопје Центар
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopir XEROX Color 7335

Prodavam kopir XEROX Color, koristen vo kancelarija ne vo kopirnica. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

Вчера 13:25Промовирано

Kopir XEROX Color 7335

Prodavam kopir XEROX Color, koristen vo kancelarija ne vo kopirnica. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

Вчера 13:25Фотокопир (Fotokopir) RICOH Aficio 3030

Prodavam fotokopir RICOH Aficio 3030 vo ispravna sostojba.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

10 јул 11:33Kopir Sharp MX-M700U

Kopirot e redovno servisiran, vo odlicna sostojba. Mozna e zamena. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

30 јун 11:37Prodavam fotokopir RICOH Alficio MP 2000

Se prodava fotokopir masina RICOH Alficio MP 2000 vo ispravna sostojb...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

26 јун 08:33Продавам скоро нов принтер Canon TS 3150 Pixma

Prodavam skoro nov printer i scanner Canon Pixma TS3150 so nov kert...


2.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

14 јун 23:00NEW TONER / CARTRIDGES HP Laserjet 36 A (Нов Тонер ХП)

Nov toner HP Laserjet 36 A, orginal, neotpakuvan, garancija za orgin...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

10 јун 12:06Fotokopir Ricoh Aficio 1013 F

Fotokopir Ricoh Aficio 1013 F vo super sostojba so nov toner.Cena 400...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

03 јун 21:25LEXMARK E322 LASER PRINTER

Odlicen printer, malku koristen. ima CD driveri...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

17 мај 11:43Canon MPC190 All in one...

Odlicen printer za domasno ili kancelarisko koristenje, vo boja i crn...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

04 мар 11:37Canon CLC1000 color laser fotokopir

Малку користен, складиран во магацин, не треба да се менуваат драмови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

20 фев 09:43СЕ ПРОДАВА ПРИНТЕР Ricoh Aficio MP C3001

Канцелариски принтер - печатење, копирање и скенирање резолуција в...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

17 фев 11:33Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во исправна состојба

Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во целосно исправна состојба , б...


990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

29 дек 00:34Ricoh Aficio MP 7500

Se Prodava Fotokopir Ricoh Aficio MP 7500


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

30 окт 01:14Fotokopir RICOH Aficio 2027

Najitno prodavam ili menuvam fotokopir Aficio 2027 komplet so sortir...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

10 сеп 17:56XEROX WORKCENTRE M128 neispraven

Prodavam printer xerox workcentre m128 neispraven.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

18 јул 23:46Fotokopir Canon IR2018 kako nov

Se prodava fotokopir IR2018 koristen mnogu malku vo mnogu dobra sosto...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

30 дек 20:24Ricoh LANIER LD045 FOTOKOPIR PRINTER SCANNER

Prodavam Fotokopir Ricoh Lanier LD 045 . Ispraven,kompletno servisi...


12.360 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

20 ное 16:27xerox PHASER 3100MFP

Se prodava malku koristen xerox PHASER 3100MFP printer, fotokopir, s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

28 фев 14:47profesionalen skener BENQ

Prodavam profesionalen nov skener BENQ S2W 6400UT orginal nov so se k...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

27 јан 22:44Nikon Z6 24-70mm - PCFOTO

Nikon Z6 24-70mm PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белг...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 14:48Panasonic GH5 body

Panasonic GH5 body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгр...


1.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 13:24Nikon Coolpix P900

Nikon Coolpix P900 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белг...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 13:12Zhiyun Smooth 4

Zhiyun Smooth 4 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгра...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

14 јан 16:46HP INKJET DESKJET PRIINTER 5075

Се продава принтер, користен 1 месец, под гаранција. Принтерот е нов...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

24 јун 10:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам