3346 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
12 авг 11:26Промовирано

MAN 32.402 8x4 kiper meiler

- MAN - 35.402 VF - Godina: 1996 - kiper 15 m3 - reg. Do 16.02.2...


25 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 €
Охрид

Камиони

11 авг 13:28Промовирано

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic -Година на производство: 2014 -Прв...


17.500 €
или предлог цена
10 авг 13:45Промовирано

MAZDA 6

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.600 €
или предлог цена
Денес 15:12Fiat punto 1.2 2010 god pominato samo 24. 600 km

Se prodava fiat punto 1.2 60 ks 2010 godina prvi gazdi zacuvano kako ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 15:11Kupuvam tomos avtomatik.

Kupuvam tomos avtomatik vo ispravna ili ne ispravna sostojba, samo da...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:37Vespa Sei Giorni 2022

Se prodava Vespa Sei Giorni Godina na proizvodstvo 2022 868km pom...


6.500 €
или предлог цена
Денес 14:17Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 14:17Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:17MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:03AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


7.300 €
или предлог цена
Денес 14:03AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


5.700 €
или предлог цена
Денес 14:03HYUNDAI I30 1.4 BENZIN/PLIN, 2011g. 109 KS

Se prodava Hyndai i30 1.4 benizn/plin so 109 ks, registrirano do 04.2...


5.800 €
или предлог цена
Денес 14:03CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


7.000 €
или предлог цена
Денес 14:03SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


5.300 €
или предлог цена
Денес 14:03LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


5.900 €
или предлог цена
Денес 14:03HYUNDAI i10 1.1i STYLE 2009 KLIMA!!

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne udi...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51MAN 33.390 TGA 6x4 Mikser

- MAN - TGA 33.390 - 6x4 - GODINA: 2005 - RETARDER - KLIMA ...


31.900 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 13:30CHEVROLET AVEO 1.2 85 ks BENZ-PLIN UVOZ CH - 07 MT Auto

CHEVROLET AVEO 1.2 ATEST BENZIN - PLIN KLIMA LADI PERFEKT CD MP3 4...


2.300 €
или предлог цена
Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 TDI Cabrio -09

Se prodava Audi A3 2.0 TDI - prva registracija - 2009 - registr...


85 €
или предлог цена
Денес 13:13Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna

🚗 Сет за поправка на оштетено ветробранско стакло - шофершајбна од у...


599 МКД
или предлог цена
Денес 13:12AUDI original 16ki bandazi so gumi

Bandazite se 16ki prekrasni ni krivi ni vareni izvadeni od Audi A6 so...


Денес 13:09Mercedes-Benz C200 CDI - 07

Kolata e vo odlicna sostojba so realni kilometri proverka kade sakate...


7.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.250 €
Денес 13:09OTKUP NA VOZILA ISPLATA VEDNAS ОТКУП НА ВОЗИЛА

ВРШИМЕ ОТКУП НА ВОЗИЛА VRSIME OTKUP NA VOZILA IMATE VOZILO ZA PRODA...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00SE IZDAVA DVOSOBNA KAMP PRIKOLKA VO GRADISHTE, OHRID

Izdavam dvosobna kamp prikolka vo gradishte so dvor za relaksiranje. ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Денес 13:00Предна и задна шофершајбна и два задни штопови за BMW 318i

Една шофершајбна 150еврљ не одат во пар Еден штор 25 евра Контактир...


150 €
или предлог цена
Денес 13:00KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Kožno odelo za motor FLM br.56

Zastitno kožno odelo za Motor FLM br.56 dvodelno,socuvano...


Денес 13:00Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba Napraven e golem serv...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Jeep mitsubishi pajero 3.2 dizel

Jeep mitsubishi pajero 3.2 dizel .Socuvan vo odlicna sostojba , cena ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Jeep luaz 1.1 benzinec

Jeep luaz 1.1 benzinec .Socuvan vo odlicna sostojba . cena po dogovor...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes C200

Mercedes C200 CDI Registriran Novi zimski gumi Motor raboti kako ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:36Tрактор IMT 533

Трактор IMT 533 , во одлична возна состојба, со две ламели и компресо...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:27Touareg - Tuareg - Туарег

Се продаеа Touareg - 2010 година - Без мана - Фамилијарно возило ...


17.990 €
или предлог цена
Денес 12:22Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama

BEZ ZAMENI Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama Krov Kozni Sedista G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100.000 €
Денес 12:17polo 19 D ekonomicno regi cela godina

moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Денес 12:07Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD full oprema

Registrirana do 18.07.2023 godina Atest klima folii Novi zimski gum...


2.200 €
или предлог цена
Денес 11:23  НОВ ОГЛАС

VW Passat 2.0 TDI

❌BEZ ZAMENI❌ Se prodava Vw Passat 2.0 TDI Od oprema poseduva: ✅️el...


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:55MERCEDES 5////112////16ki..SO ODLICNI GUMI M+S

BANDAZI SO ODLICNI GUMI M+S BALANSIRANI.....205////60////16ki


Денес 10:45  НОВ ОГЛАС

џип мазда cx7

sovrseno odrzan,kozni sedista,elektronika,novi gumi.izminata registra...


8.300 €
или предлог цена
Денес 10:32Porsche Cayenne 3.0 diesel 2011

Se prodava Porsche Cayenne 2011 diesel vo odlicna sostojba so mnogu o...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 09:39OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS ECOFLEX 129000KM -09.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS ECOFLEX 129000 KM GARANCIJA - SERVISNA KNI...


4.200 €
или предлог цена
Денес 09:27SEAT LEON 1.9 TDI STYLANCE KAKO NOV - 09.MT Auto

SEAT LEON 1.9 TDI STYLANCE PERFEKTEN NOV UVOZ ITALY 175000 KM GARANC...


5.200 €
или предлог цена
Денес 09:27Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам