Скопје Центар
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Prezenterka

Se bara pridruznicka/prezenterka,plakanje po cas vo zavisnost od anga...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:07Rabotnik vo kujna

Salaterka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00LICENCIRANI TAKSI VOZILA POD RENTA

Реномирана Такси Компанија од Скопје издава лиценцирани такси возила ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:20SAMOSTOJNI AGENTI - AGENCII VO SITE GRADOVI NIZ MEDONIJA

Агенцијата КАПИТОЛИА ХИЛЛ која работи со посредување при купување-про...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

ITNO se bara prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar

ITNO se bara zena-prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar. Za pod...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:23Вработуваме хигиеничарки

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуств...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:23Хигиеничарка

Француска пекарница Пастел, поради проширување на обемот на работа, в...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:38Помошник слаткар/ка

Го прошируваме тимот со ентузијасти кои сакаат да научат како да подг...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:38Se bara Turski strucen preveduvac za vo privatna firma

Se bara lice so poznavanje na strucen Turski jazik vo oblasta na stom...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:28POTREBNI ZIDARI SO MK, EU PASOS

RB Bau ima potreba od majstori zidari. Se raboti vo Ingolstadt Germa...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:00Барам партнерка за бизнис

Барам партнерка за козметички салон, бутик, сендвичара или друг заедн...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Rabota vo Slovacka so MK pasos

🍀VOLKSWAGEN-БРАТИСЛАВА🍀 -Потребни се општи работници за работа во ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:33Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 12:51VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben e vozac so eu dok Relacija Sw-No Sw-Benelux Plata po dogo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:38Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:34BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:27Германска фирма

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:05Медицински персонал - Германија

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:01Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:28OPSTI RABOTNICI (ОПШТИ РАБОТНИЦИ)

Градежна фирма има потреба од општи работиници. ИНФО 078 344 494


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:46Преведувам

Судски преведувач Преведуваа од албански на македонски и обратно цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 јан 23:02PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 17:49buregdzinica ima potreba od personal

buregdzinica KUKI imam potreba od majstor za burek majstor za p...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 17:41Inzinjer so B ovlastuvanje, инжињер со Б овластување

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊЕ Б...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 јан 16:28Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 јан 15:49PRODAVACKA

"ГРИЦКО" Тобако Колонијал во Центар има потреба од ПРОДАВАЧ/КА. Порад...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:12Вработуваме агент за комуникација со клиенти.

Вработуваме девојче со изразени комуникациски вештини познавање на Ан...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:11Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 10:34Се бараат работници за угостителство во Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат работни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:43Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakov...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:10Rabota vo Slovacka so MK pasos

❗️Потребни се мажи до 50 години во GESTAMP-НИТРА-СЛОВАЧКА ✅️ Опе...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:00Се Бараат Колпортери

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Се Бараат Промотерки

Трговско издавачка куќа, бара: - 2 промотерки 1. Средно...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Се Бараат Теренски Продавачи

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Rabota za nega i griza na deca I stari lica

Potrebni ni se zeni za bebisiterki I nega na stari lica vo nivnite do...


22.222 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

29 јан 19:33EU dokumenta

-LEGALNO DO EU DOKUMENATA!- -U PITANJU JE PREDUZETNICKA RADNJA U S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 17:27Sendvicara Nino vo Gtc !!!

Kontakt broj 070-261-035. Sendvicara Nino vo gtc, bara prodavacka...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 16:09Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам