675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bianchi spillo rubino lady

Se prodava skoro nov Bianchi spillo rubino lady.


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:15KUCARKI

za dvorski ptici novi ofarbani praveni od drven matrijal


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Птици

Денес 05:37SEDISTA

SEDISTA KAKO NOVI WITTKOP medicinsko germansko 1500 den VELO Cycles...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 23:40Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


610 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:08DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:16Продавам велосипед Humer

МТВ Hammmer со два rock shock амортизера, shimano пренос, дискови си...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Drag Storm 3

Nov kako od prodavnica samo proban mnogu udoben eleganten 28" 16 brzi...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:46TABLA MASIVNO DRVO

NOVA GOLEMA TABLA OD MASIVNO DERVO, CENA 6000 DEN Tel. 071 264 065


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44SAH TABLA MASIVNO DRVO

NOVA GOLEMA SAH TABLA OD MASIVNO DRVO Tel. 071 264 065


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Se prodava nova parilica

Se prodava nova parilica . Parilicata e kompletna so cetiri hranilici...


1.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 МКД
Карпош / Скопје

Животни / Птици

Вчера 09:16SET ZA POKER

NOV SET ZA POKER SO 100 CIPOVI


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мај 22:14RockShox

RockShox Rekon TK Silver 29”, dolzina na vrat 20cm.


150 €
или предлог цена
26 мај 20:22SCOTT L 27.5

Odlicen Hidraulicni kocnici i kilometraza Mnogu socuvan


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мај 19:01Tomos Tro brzinski velosiped

Tomos trobrzinski velosiped sve na tocakot e fabricno original toca...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мај 18:51BATERISKA LAMPA FOKUS+ DRZAC ZA VELOSIPED

Novi drzaci za lampi nameneti za montiranje na volan od velosiped i...


699 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мај 17:45Specialized Daily Elite

Malku vozen i vo besprekorna sostojba Specialized city bike so alumin...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мај 08:30Drag hacker 24" velosiped

Se prodava velosiped Drag vo odlicna sostojba Shimano menuvac so 18...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 20:25Prodavam rozenkolis fisher racno hranet

Papagalot e star max 2 do 3 meseci i se prodava oddelno ili so kafez....


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Oдгледување на животни

25 мај 15:03Velosiped Max Diva

Prodavam velosiped Max Diva, mnogu malku koristen.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 13:39Velosiped POLAR Blizzard

Vozen edna sezona odlicno socuvan, za povekje info vo inbox.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 12:52VELOSIPED POLAR 27.5 L

Velosipedot e socuvan ,servisiran i spremen za sezona


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 11:59Detski velosiped,za deca

Velosipedot e vozen samo nekolku pati,brzo go nadrasna. 16" za 4-8 go...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 11:57Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 11:34DETSKI TRINKS SO DIKOVI

DETSKI velosiped TRINKS Velosipedot e Kako Nov malku vozen 6 brzi...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 10:33GERMANSKI BULLS SO VOZDUSNA VILjUSKA 2018

Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 27.5 Viljuska : SR Suntor 32 /100m...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 10:33Kettler aluminium

Ispraven cena 4000 den 072 555 302


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мај 07:13Велосипед Pegasus Avanti

Продавам велосипед Pegasus Avanti 24" солидно опремен со квалитетна о...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мај 21:30Prodavam gumi i viluski za tocak

Prodavam dve gumi nadvoresni kenda 26ki i dve predni viluski.cena 100...


1.000 МКД
или предлог цена
24 мај 20:17Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мај 19:53Trotinet

Trotinetot e malku upotrebuvan izraboten e od aluminium i celicni del...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

24 мај 19:37Kengur za kuce

Se prodava kengur za kuce, kompletno nov, nekoristen. Kupena e pogres...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

24 мај 15:57РОГ МАРАТОН целосно сочуван

Продаѓба на спотски велоситед со 10 брзини, од прв сопственик, во цел...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мај 12:55Velosipedi

Prodazba na polovni velosipedi uvezeni od svajcarija 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Ser...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мај 10:06Продавам наочари Alpina Kosmic

Тврда рамка, идеални за планина и велосипед. Користени минимално, без...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

23 мај 23:26Lepenki za amortizer Rockshox, Fox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✅ROCKSHOX: Reba, Judy, Recon, Tora, 30, ...


450 МКД
или предлог цена
23 мај 21:53Maska Civava soremna za parenje chihuahua

Civava mazjak 4 godini bara zenka za parenje. Vrvno pedigre, 1 me...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

23 мај 17:27Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мај 07:18Cube Acid 29 ramka L

Specifications frame: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, E...


780 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мај 06:59ПРОДАВАМ СЕДИШТА ЗА ВЕЛОСИПЕД

Продаван седишта за велосипед


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 21:40Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам