247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz

Продавам РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz. Потполно исправ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:59Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно и...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 17:59Се продава PC под гаранција

Се продава десктоп компјутер со гаранција до Август 2025 год, рамот д...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:57Thomson Monitor i TV 32 "

Se prodava TV/Monitor Thomson HD LCD 32" 1x VGA/DVI 2x HDMI 1080p 2x ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:44  НОВ ОГЛАС

Се продава риг 6х AMD XFX 8gb 570

Се продава риг: 6х AMD XFX 8 gb 570, Неактивен 6 месеци. Две напојува...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:45Gaming PC, i5, 1660 super, 16 GB ram, 1 TB HDD

Се продава gaming PC со следниве компоненти: - ASRock H81M-VG4 - ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Dell Vostro3500

i5 11gen 256ssd 8g ram Iris Xe Graphics mnogu malce koristen 2g gara...


350 €
или предлог цена
Вчера 08:14Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Вчера 07:21СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП ACER ASPIRE 3 (2018г.)

Се продава Acer Aspire 3 A315-53G-33 E4 купен 2018 г. Intel CORE i3...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:232 x Rigovi RX 580 4gb

Se prodavaat 2 riga so po 6 graficki , - XFX Radeon RX 580 4GB site ...


2.700 €
или предлог цена
20 мар 15:21RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


20 мар 13:12ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
20 мар 13:12maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor

komplet maticna procesor i kuler povovni ASUS SABERTOOTH Z77 i5 35...


20 мар 13:12Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU

Intel® Core™ i5-4690K Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz


20 мар 13:12Lenovo G780 Laptop 17.3 LED, i5 ,6gb, 240 SSD,GT630 2GB,

poloven koristen 30 dena kako nov staven nov ssd 240gb 17.3 inci le...


200 €
или предлог цена
20 мар 13:11HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


19 мар 08:56Се продава напојување Cooler Master

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојб...


1.800 МКД
или предлог цена
18 мар 01:55SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


9.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 МКД
17 мар 21:47AMD Ryzen 3 2200G

prodavam procesor Ryzen 3 2200G kupen na novo od setec i koristen 2ip...


17 мар 15:39PRODAVAM RIG 6 x MSI 3080 Z TRIO 10 GB

PRODAVAM RIG NA NEXA coin vadi 702.3 MH/s 0d 3,60$ do 5$ na den vo ...


4.800 €
или предлог цена
17 мар 09:02GAMERSKI PC

Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz RAM 16.0 GB RA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
30.000 МКД
16 мар 20:12Intel i7-10700 2.9Ghz 16 g Ram,512 Nvme 2, Medion Erazer

Specifics: -CPU: Intel i7-10700 2.9Ghz -GPU: NVIDIA GeForce RTX ASU...


28.500 МКД
или предлог цена
16 мар 18:50Половен десктоп компјутер I3 6100

Се продава десктоп компјутер со одлични перформанси за работа и домаш...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
16 мар 17:14Se prodavaat monitori za kompjuter

Se prodavaat 2 monitori Lice za Kontakt Riste 070 210 092


По Договор
или предлог цена
16 мар 12:49Се продава лаптоп HP 610

Се продава лаптоп HP 610 во одлична состојба


По Договор
или предлог цена
16 мар 07:49MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015)

Laptopot e kupen od Slovenija i e odlicno socuvan.


450 €
или предлог цена
15 мар 14:20Be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed

Продавам кулер Be quiet! Silent Wings 4 120mm 4pin PWM high-speed вер...


15 мар 11:21Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB

Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB So 3 napo...


850 €
или предлог цена
14 мар 00:37Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


13 мар 19:27AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


13 мар 19:26Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


13 мар 19:26Nintendo switch

Malku koristen Nintendo switch donesen od USA. Site originalni akses...


19.000 МКД
или предлог цена
13 мар 14:44Nintendo switch

Malku koristen Nintendo switch donesen od USA. Site originalni akses...


20.000 МКД
или предлог цена
13 мар 14:44ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


12 мар 19:59Prodavam monitor monitori 22 inch

Prodavam 3 monitori vo ispravna sostojba. Site se 22 inchi golemi. Im...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 20:25Nova Gembird Wireless tastatura

Se prodava nova nekoristena multimedialna bezina tastatura GEMBRID WI...


11 мар 13:37TP Link i D Link ruter 150mbps

Se prodavaat ruteri, ispravni so originalni adapteri i kabli. TP Link...


11 мар 13:34Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


10 мар 15:20Десктоп компјутер (комплет или посебно)

Се продава половен десктоп компјутер во одлична состојба со следни сп...


2.000 МКД
или предлог цена
08 мар 11:06RIG РИГ Rigovi Extra Cena za dva

RIG РИГ ........................... Gigabyte RX 580 8GB Gigabyte R...


По Договор
или предлог цена
07 мар 11:56Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам