Битола
                   
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAX Velosiped 26" Hardtail + x2 Adventage Maxxis Tyre's

Velosipedot e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvan i zacuvan. Nema v...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 10:06Промовирано

Velosiped ""SPECIALIZED ENDURO M 5**

Velosiped - SPECIALIZED Enduro M 5 Golemina Ram - S - Trkala 26" ...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:18Velosiped **GT - AVALANCHE **

Se prodava velosiped GT -Avalanche Golemina Ram - S - Trkala 26 " ...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:17Tocak - Velosiped Max Hammer

Prodavam velosiped "Max-Hammer" vo dobra sostojba. CENA POVOLNA


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 18:59Velosiped -MAX

Detski velosiped MAX ,ram 14 ,gumi 24 mnogu malce koristen vo super s...


120 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 14:38MERIDA BIG NINE 20

Merida big nine 20 Ramka 17 Gumi 29 Hidraulicni kocnici 3x8 acera...


23.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:03Road bike Merida Road Race

Se prodava trkacki/road velosiped Merida. Golemina na ram M (53-54cm)...


23.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:27Се продава електричен точак Gazelle

Велосипедот е алуминиумски со високи перформанси. Моторот, акумулатор...


600 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 €
Битола

Велосипеди

Вчера 08:10Se prodava Detski Tocak zenski

Zensko Tocace detsko mnogu malku koristeno I mnogu zacuvano, mozete d...


2.600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 22:28Kalkhoff

Prodavam KalkhoffVoyager trekking 2018 godina. Golemina L (55 cm) Tel...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Битола

Велосипеди

27 јун 22:26Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 21:54HT 5.0 Savage Mountain buke

- Tocakot e kako nov, vredi da se vidi i proba - Preden disk 21cm,za...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 20:08City bike velosiped

Se prodava city bike velosiped, restavriran i razubaven so modni doda...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Битола

Велосипеди

27 јун 18:15Prodavam velosiped

Kako Nov . evtino


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 15:09Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 15:02ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 15:02***SE PRODAVA VELOSIPED FULL SUSP FELT 26ka***

Se prodava velosiped Felt 26ka vo odlicna sostojba mnogu malku vozen,...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 13:07Polar avalanche

Vo besprekorna sostojba. Simano oprema aluminium ram XL. Mnogu dodatn...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јун 07:54Велосипед / velosiped

18 brzini, tehnicki ispraven, prajkam po kargo Info 078 578 903


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јун 18:28Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јун 15:34Detski Velosiped Odlicen!

Se prodava detski Velosiped BMX povolno Odlicen se Ispravno fukciina...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јун 14:59Se prodava MTB Velosiped

Se prodava MTB velosiped velosipedo e nov i e pod garancija


50.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јун 10:03Velosiped trinx 26"

velosiped 26


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јун 17:25Velosiped

Velosiped so 18 brzini.


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

25 јун 13:58SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јун 11:00VELOSIPED TOCAK CUBE MODEL 2020

Cube model 2020 god vo besprekorna sostojba


450 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јун 10:52Velosiped

Se e ispravno. Aluminiumski bandazi. Tocak точак велосипед


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Битола

Велосипеди

25 јун 08:56Trinx

Trinx 26 1 godina star


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 22:21Velosiped tocak

Se prodava velosiped. Novi gumi,amortizerite funkciobiraat, super sos...


3.999 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 12:59MAX Velosiped 26" Hardtail + x2 Adventage Maxxis Tyre's

Velosipedot e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvan i zacuvan. Nema v...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 10:06BMX GT AIR

Se prodava bmx gt air vo dobra sostojba Info na 078212333


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 јун 14:06norco enduro

norco empire 5 rockshox preden fox zaden avid kocnici 203mm rotori no...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 20:16BMX-WTP- WETHEPEOPLE

Super. Inf. 070 307 252


2 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 18:42DETSKI VELOSIPED

Se prodava detski velosiped vo super sostojba,uvezen od Germanija


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 16:56Vintage velosiped

Full restauriran vintage velosiped


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 12:21ghost cagus 27.5

se prodava gost chagua 6550 2014god so 160travel marzochi 350 pred ...


800 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Битола

Велосипеди

22 јун 12:01scott e bike

se prodava elektricen tocak scott genius eride 920 2017 godina 4600km...


1.750 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 11:56giant anthem x2

vozdusni amortizeri hidraulicni kocnici shimano delovi


420 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
450 €
Битола

Велосипеди

22 јун 08:44VELOSIPED TOCAK CUBE

Velosiped cube model 2020 god


450 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јун 05:37Poni велосипед 071 333 575

Велосипед PONI реставриран 071 333 575


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 јун 15:49Se prodava BMX

Bmx e nov Poveke informacii na tell.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 јун 11:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам