76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DOBOS

Prodavam 2 dobosa plitok i dlabok vo izvonredna sostojba doneseni od ...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Денес 14:53Fender и други жици за електрична

Ново неотпакувано. Ограничени количини. Поволно.


350 МКД
или предлог цена
Вчера 10:13Магнети за Fender Stratocaster

Single coil магнети за Stratocaster со потенциометри и бирач, нови из...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 10:13Fender Super Sonic 60

Full лампаш. 60W RMS глава плус звучник. Еден од најдобрите лампаши ...


1.900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.100 €
Вчера 10:134 STALKI ZA ZVUCNICI

Prodavam 4 stalki za zvucnici od postar no najdobar i najkvaliteten m...


4.500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:15STALKA I KABEL BESPECO

Prodavam stalak za klavijatura i kabel od poznatiot Italijanski brend...


60 €
или предлог цена
13 авг 13:15Tapani Sonor Novo

Tapani Sonor Novo cisto drvo lakirano


11.111 €
или предлог цена
08 авг 00:58Fus masina

Se prodava nov fuss ne koristen


150 €
или предлог цена
08 авг 00:58Roland Td11kv tapani Novi

Roland td 11 sempluvani boi .Novi Kontakt na viber


По Договор
или предлог цена
08 авг 00:58Disko efekt led moving head

Prodavam novi led moving head disko efekti dmx ili samostojni na zvu...


90 €
или предлог цена
Свети Николе

ДЈ Опрема

07 авг 07:50Bongo Bongosi World Beat

Se prodavat originalni Bongi ao futrola, izraboteni od prirodni mater...


5.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.550 МКД
04 авг 12:51SHARP system 7700 pojacalo

Se prodava pojacalo , snagator , zasiluvac SHARP system 7700 vo odl...


170 €
или предлог цена
04 авг 12:51Elektricna i Akusticna gitara gitari

Se prodavat Akusticna gitara co perfektna sostojba kako nova.. gitar...


110 €
или предлог цена
04 авг 12:51Skytec sp1200a aktiven zvucnik monitor

Se prodava 12' aktiven zvucnik monitor 300W RMS 600W program Zvuc...


333 €
или предлог цена
04 авг 12:50Zvucnici Mc COY 12ki

Se prodavat skoro novi zvucnici 12ki od Angliskiot brend ma Mc COY. ...


300 €
или предлог цена
04 авг 12:50Elektricni tapani Roland td6v Alesis dm5

Se prodavaat elektricni tapani ALESIS DM5 Tapanite se mnogu socuva...


450 €
или предлог цена
04 авг 12:50BASIX Gewa tapani

Se prodavaat BASIX Gewa tapani , perfekten set so novi plastiki, pear...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
04 авг 12:50DYNACORD F5

Se prodavaat novi basovi subb basbinovi DYNACORD f5 so Rcf elementi 1...


430 €
или предлог цена
04 авг 12:50Zvucnici Fender SPL1225 mkII

Se prodavat zvucnici Fender Spl 1225 mkII kako novi, ne se iznasani n...


650 €
или предлог цена
04 авг 12:50Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


490 €
или предлог цена
04 авг 12:50Parrot harmonika 120

Se prodava Parrot harmonika 4 glasna(POLUKABINSKA) 100% ispravna so o...


900 €
или предлог цена
04 авг 12:49ASA PVA 2500E snagator pojacalo

Se prodava ASA PVA 2500e snagator mnogu socuvan I malce koristen. MA...


350 €
или предлог цена
04 авг 12:48Basovi Vuferi Sub Forum

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi.. Kutiite imaat kjosinj...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 12:48MONTARBO MT180A aktivni zvucnici

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici MONTARBO MT180A mnogu dob...


450 €
или предлог цена
04 авг 12:48HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
04 авг 12:47Behringer mixeta

Se prodava mikseta behringer kako nova.


4.900 МКД
или предлог цена
Свети Николе

ДЈ Опрема

04 авг 12:47Dynacord forum line

Se prodava razglas ozvucuvanje Dynacord forum line so Selenium I Emin...


2.000 €
или предлог цена
04 авг 12:46SIRUS s400 2x400w zvucnici

Se prodavat zvucnici od poznatiot brend SIRUS s400 15incni zvucnici....


550 €
или предлог цена
04 авг 12:46McCrypt 12A aktivni zvucnici

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germani...


700 €
или предлог цена
04 авг 12:45Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x350w RMS so efekt procesor kako nova...


490 €
или предлог цена
04 авг 12:45MAPEX Tapani

Se prodavaat Mapex tapani vo odlicna sostoiba so Paiste harver. TA...


650 €
или предлог цена
04 авг 12:45Behringer b212 zvucnici

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ost...


450 €
или предлог цена
04 авг 12:45DYNACORD powermate pm1600 mikseta

Se prodava mikseta Dynacord pm1600 odlicno socuvana 100% ispravna vo ...


900 €
или предлог цена
04 авг 12:45MAPEX DRUMS Tapani

Se prosavaat Mapex tapani vo perfektna sostojba so novi plastiki REMO...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
04 авг 12:45Pearl export tapani

Se prodavat Pearl export tapani odlicno socuvani. so Paiste cineli i...


750 €
или предлог цена
04 авг 12:45Akustična gitara

Dobro socuvana akustična gitara.


5.000 МКД
или предлог цена
01 авг 13:00Tapani bariton indijanki rototonki Sonor

Sonor Tapani indijanki rototnki baritoni


11.111 €
или предлог цена
20 јул 17:15Наѕидна Hercules шепа за гитара

Супер држач за гитара, се монтира на ѕид или мебел. Може со лес да др...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
14 јул 20:26Led Par Stage Light Najeftino !!

Novi led par DMX 36led stage ligt , svetlo za scena moze i samostojni...


1.200 МКД
или предлог цена
10 јул 16:32Roland td6 td6v

Se peodava modul na Roland td6v vo perfektna sostojba so originalen a...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
06 јул 03:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам