Виница
                           
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54Se izdavat dva dukani / delovni prostori

Lokacija na ul. “Dimitar Vlahov” 14, Vinica Se izdavaat zaedno ili o...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Дуќани

Вчера 08:30Plac 1000m2 ILA

Се продава градежно земјиште во месност Ила Виница 998 m2 Маркица П 2...


35 €
или предлог цена
Вчера 00:34Placovi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
13 авг 18:37Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

13 авг 18:37Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
12 авг 15:14Plac Niva zemjiste Vinica

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so p...


1 €
или предлог цена
12 авг 01:13zajacko meso

zajacko meso


300 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

11 авг 09:43Glodalka bugarska

Socuvana vo ispravna sostojba Zvonete na taj broj 078718272


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Виница

Останато

11 авг 08:34Se prodava Kukja

Se prodava Kukja.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

10 авг 00:24Se prodava mesto (plac) za gradba

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo V...


1 €
или предлог цена
10 авг 00:24Се продава нива - плац

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до р...


11 €
или предлог цена
09 авг 22:38Dizna za BMW E90 2006

Samo 1 dizna za e90


50 €
или предлог цена
Виница

Останато

08 авг 10:57PLAC vo Vinica

Na samiot regionalen pat vinica-berovo


30 €
или предлог цена
05 авг 00:33Se prodava orizna niva vo osojnica

Nivata se naogja blisku do selo Peklani pod KO BLATEC broj na parcela...


1 €
или предлог цена
04 авг 16:50Se izdava deloven prostor vo Vinica

Se izdava deloven prostor na 3 sprata po 120m2 vo centarot na Vinica ...


1 €
или предлог цена
03 авг 23:00SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 авг 17:21stenderi za kros

izrabotka na stenderi za kros i pomosni drzaci za gumi boite po vas i...


1.700 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

01 авг 08:30SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
31 јул 07:48PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


По Договор
или предлог цена
31 јул 07:48Продаваме куќа

Се продава куќа со опремен авто-механички простор (36м2) Две гаражи, ...


125.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

29 јул 14:33Куќа со деловен објект

Куќа со деловен простор и дворно место со маркица за градба


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

29 јул 10:01STAN VO VINICKATA UBAVICA

Kompletno namesten i renoviran stan so novi PVC prozori i vrati kont...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

23 јул 16:23kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

22 јул 15:30Se prodava stan 40m2 na bulevarot vo Vinica

Se prodava stan 40m2 vo Vinica na bulevar marsal tito zapadna strana ...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

24 јун 08:15Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinic...


1 €
или предлог цена
20 јун 19:13Stan

Se prodava ednosoben stan od 40m2, na vlezot na Vinica (Ilindenska ul...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

19 јун 22:38СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВИНИЦА

Се издава дуќан во центарот на Виница, веднаш покрај плоштадот. Дуќан...


300 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

18 јун 01:58Се продава куќа

Се продава вселива куќа во Виница, во близина на ветеринарната стани...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 јун 17:23Плац во Виница во м.в. Стара Река

Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2....


1 €
или предлог цена
11 јун 16:26SE IZNAJMUVA LOKALOT

Se iznajmuva lokalot na lokacija, izlezot od Vinica prema Berovo. Moz...


1 €
или предлог цена
27 мај 20:01Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во Виница. Локација : ул. Плачковички о...


120 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

15 мај 23:22Куќа со деловен објект

Се продава куќа во центарот на Виница, веднаш спроти градскиот пазар....


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

13 мај 17:49Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m....


2.900 €
или предлог цена
22 апр 14:49PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:09Plac na vlezot vo Vinica

Placot se naoga na vlezot vo Vinica od kaj selo Leski. So imoten li...


1 €
или предлог цена
11 мар 15:16Se prodava kukja

Se prodava kukja na 3 sprata. 1 vednas vseliv 2 i 3 sprat potrebno e ...


85.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

04 мар 08:41Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 мар 16:45Deloven prostor

Se prodava deloven prostor na ul. Braka Miladinovi br. 43, KP br. 851...


По Договор
или предлог цена
15 фев 11:43Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOT...


24.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 фев 14:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам