Гази Баба
                           
1582 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се изнајмува опремен стан во Хиподром

Станот се наоѓа на мирна локација и е идеален за фамилијарни луѓе. Ст...


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 10:12Промовирано

Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Промовирано

Се продава стан во Маџари 75 m2

Се продава реновиран стан во Маџари 75 m2 и подрум 4 m2 карши автопаз...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

05 авг 17:45Промовирано

NOVI STANOVI KAJ MERCEDES

VO PRODAZBA SE NOVI STANOVI KAJ MERCEDES, ZGRADA PRED VSELUVANJE SO I...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:06NOV, VSELIV 62 m2 SO 2 SPALNI SO IMOTEN LIST

SE PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV STAN 62 m2 SO CIST IMOTEN LIST, SO 2 SPA...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:05NOV VSELIV STAN 59 m2-PRIZEMJE-SO 2 SPALNI

SE PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV STAN SO IMOTEN LIST, 59 m2 NA PRIZEMJE S...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:05NOV VSELIV STAN 48 m2 NA 3 KAT KAJ MERCEDES

SE PRODAVA VEDNAS VSELIV STAN 48 NA 3 KAT, SO 1 SPALNA, LIFT.STANOT E...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:05STANOVI KAJ MERCEDES 62 m2 -2 SPALNI

NOVI STANOVI KAJ MERCEDES SO KVADRATURA OD 62 m2 NA 2 I 3 KAT SE PROD...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:05NOV STAN 48 m2NA 2 KAT KAJ MERCEDES

SE PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV STAN KAJ MERCEDES, 48 m2 NA 2 KAT.STANOT...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:04PONUDA NA LETOTO! NOVI VSELIVI STANOVI KAJ MERCEDES

VO PRODAZBA SE NOVI VSELIVI STANOVI SO IMOTNI LISTOVI KAJ MERCEDES , ...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 21:04Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


60.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:57Atraktiven plac od 3.054m2 vo Madzari karsi KVANTASKI PAZAR

Индустриски плац во Маџари- карши кванташки пазар Информации споре...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:09Se izdava stan vo Avtokomanda

Se izdava stan 56m2 vo Avtokomanda na prizemje lociran pozadi pazarce...


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 17:39Se izdava stan vo Avtokomanda

Se izdava namesten dvosoben stan vo Avtokomanda na prizemje so dvorce...


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 17:39Se izdava Stan Avtokomanda

Stanot e na ubava pozicija blisku do East Gate. Solidna sostojba, kom...


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА СТАНА ДО ИСТ ГЕЈТ-МОЛ

СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА НОВИ СТАНА НЕВСЕЛЕНИ И НЕНАМЕСТЕН ОД 36М2 И 61М2 В...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:02plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 070 946 543


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:12Plac vo s.Bujkovci

Se prodava plac od 587 m2 so k.p.144 vo selo Bujkovci..sproti crkvat...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:12Kupuvam kuka do 50 000 evra

Kupuvam kuka vo skopje do 50 000 evra...samo da ne e mnogu stara... ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Izdavam kuka - potkrovje

Potkrovje, so poseben vlez struja Greenje struja Poseben vlez Ist...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:43Izdavam Dvosoben Stan 45m2 vo Zelezara

Odlicna lokacija do Remedika! Komplet namesten! Dnevna! Spalna! K...


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:25Ш.7164 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

Ш.7164 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 63М2 НА ПРИЗЕМЈЕ, 1 СПАЛНА, 1 ВЦ,...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:20СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО БЛИЗИНА НА ИСТ ГЕЈТ-80М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН И ПАРКИНГ МЕСТО ПОД ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА ИСТ Г...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:00СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА -45,47М2

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ОПШТИНА ГАЗИ БАБА СО КВАДРАТУРИ : ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:00СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:00Prodavam plac Vinice 850m2 -20 evra m2

Prodavam plac na pocetok na selo Vinice 850m2 na sama ulica .So imote...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:42стан

стан во сопствена куќа градена 2016 год се продава 186 м.2 која е на ...


112.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:41Нов стан 72м2 во Гази Баба

Се продава стан 72м2 на 5ти кат со централно парно, две спални, бања,...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:37IZDAVAM PRAZEN STAN VO KISELA VODA KAJ SAMPIONCE

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KISELA VODA PRED SAMPIONCE SO ELEMENTI OD KU...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:35se prodava kuka na vlezot vo cento

kukata e so kompletna dokumentacija i cist imoten list 070 388 659


82.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:14Prodavam kuka vo Vinice opremena voda struja

Prodavame kuka vo Vinice -Skopsko od 137m2 so dvor 500m2 .Kukata e ko...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:12SE PRODAVA STAN OD 40m2 KAJ MERCEDES

Se prodava stan od 40m2 so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i k...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

Се продава плац во Ченто / Se prodava plac vo Cento

Се продаваат два споени плаца од по 535м2 (заедно 1070) во еден од на...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:43SE PRODAVA NOV VSELIV STAN KARSI FON

Se prodava NOV Gotov stan od 93m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpe...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:29AKCIJA ZA PRODAZBA NA NOV GOTOV STAN 94m2 KAJ KONTINENTAL

Se prodava stan od 94m2, so tri spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.050 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:26МАГАЦИН ВО КРУГОТ НА ФАБРИКАТА-МЗТ

Магацин на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ околу 350 м/2 со в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 09:23Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:23IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 09:19СЕ ИЗДАВА ЛУКС АПАРТМАН КРАТКОК ПРЕСТОЈ

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН НА 24ТИ КАТ СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД В...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:13СЕ ИЗДАВА ЛУКС АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР

Се издава луксузно опремен апартман во Комплекс Џевахир со прекрасен ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:13Stanovi vo gradba 41m2; 47m2; 71m2 sproti FON univerzitetot

Stanovite se vo zavrsna faza so imoten list ke bidat vsellivi za 1 me...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:41Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам