Гази Баба
                   
5480 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Fiesta 1.4 tdci 2006God.

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


3.599 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

17 јан 16:37Промовирано

Mercedes E 280 Classic

Se prodava Mercedes E280 Classic 2005 god 7G menjac V6 motor 275 0...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

06 окт 17:51Промовирано

Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 Komplet servisiran agr...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 13:00Промовирано

Aluminski bandazi 4x100 R14

Prodavam aluminski bandazi 4x100 R14 za poveke tipovi vozila


150 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
4.500 €
Денес 03:13Приколка

Продавам приколка регистрирана со сопствена сообраќајна носивост 750 ...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 22:46IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 22:16Subwoofer Magnat 12" 1000W peak 530W rms

Prodavam vufer za vo kola Magnat 12" 1000W peak, 530W RMS. Vuferot e...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22Se prodava Renault Kangoo

Prodavam renault kangoo 1.9dci 4x4 2005godina vo dobra sostojba regis...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:20TUAREG

Kolata e odlicna motor menjac ispravno redovno odrzavan kupen od mk. ...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:56Touran 1.9 DSG 2008

Touran 1.9 DSG 2008 godina Plateni davacki do registracia Tempomat Gr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:55Citroen c5

Se prodava citroen c5 od 2004 godina.Voziloto ima atestiran plinski u...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43Seat Leon Fr 2.0 tdi 184 ps

Seat Leon 2.0 Tdi Fr 184 Ps godina 27.12. 2016 - Oprema,kamera ,parkp...


15.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:42Seat Alhambra 2.0 tdi 2010 god.

Seat Alhambra 2.0 TDI - 2010 KW - 103 , HP - 140 so 7 sedista Uvezen ...


5.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:42Ford Grand C-Max 2.0 Tdci 2011 so 7 sedista

Ford Grand C-Max 2.0 Tdci 103 KW - 140 Ps God / Viti - 2011 KM - 208....


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:41Prodavam vespa italcet 50cc

Prodavam vespa italcet 50cc, kupena pred 3 meseci, registrirana tel. ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:40Fiat punto 1.2 benzin-metan 2007god.

Prodavam punto 1.2 benzin-metan kolata e registrirana sve funkcionira...


2.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Ford FIESTA 1.5 TDCi EUR 5 2015 god

Ford Fiesta 2015 godina Eur 5 1.5 Dizel 75 KS Novi zimski gumi Re...


7.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:49AUDI A3 fabricko radio

Se prodava potpolno ispravno fabricko radio izvadeno od audi A3. ☎️☎...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45225/45 R17 (VW, AUDI, SEAT, SKODA..)

Se prodavaat 4 bandazhi so letni gumi (10 nedela/2021 godina), gumite...


380 €
или предлог цена
Вчера 17:45195/65 R15 Orginalen bandaz od VW

Se prodavaat 4 bandazi so letni gumi komplet izvadeni od VW Golf 5 or...


265 €
или предлог цена
Вчера 17:45Honda CBR 954

Se prodava Honda CBR954 so sitni zabeleski 2400 evra


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0 190 ks ULTRA 3x S-line, S-tronic, QUATTRO

Audi A4 2.0 S-line QUATTRO 2000 cm3 140kw/190 Ks ULTRA Автомат...


23.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:30Truva 250cc

Truva 250cc Registriran do 27.01.2024 cela godina Pominati km 11.xx...


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Captiva 4x4

Chevrolet Captiva 4x4 SUV 2.0D 150ks Kolata e maksimalno zacuvana,...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:52Clio samo zamena za punto 2 ka

Pali vozi kolata e 2001 god. Dizel 1.5 dci registrirano do 24.01.2024...


1.450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:46Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Vrsime sekakov prevoz i usluga so avto kran digalka -Pesok -Tampon ...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:41Prodavam delovi za reno 5 kampus Renault 5

Renault 5 delovi


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:40prodavam delovi za fiat tipo 1.4 benzin

prodavam delovi za fiat tipo moze i celi pali vozi samo lamela necini


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:40GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:35Prodavam masina za sadenje kopir, kompiri dvoredna

Se prodava masina za sadenje na kompiri dvoredna


900 €
или предлог цена
Вчера 16:29Prodavam letni gumi 235 55 17 MICHELIN

Prodavam letni gumi 235 55 17 MICHELIN


4.000 €
или предлог цена
Вчера 16:29SEAT Multimedia system 2.0

Prodavam RNS 310 so navigacija od SEAT ALTEA. Vo top sostojba


210 €
или предлог цена
Вчера 16:06prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:49Audi A4 1.9 TDI

Audi A4 1.9 tdi 131 Hp Registriran do 11 mesec so zelen karton Elek...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.2 8v-Plin Atest-Klima

Fiat punto 1.2 8v..2000god..Atest plin..raboti i na plin i benzin..kl...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

MINI COOPER 1.6 BENZIN PLIN SO ATEST

Mini cooper 1.6 benzin so atest plin 85 kw 116hp 2001 godina so full ...


2.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:22  НОВ ОГЛАС

Peugeot / Pezo 207cc ( Roland Garos ) - Kabriolet 1.6 HDI

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI so Roland Garos oprema-Kabriolet 200...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:06SEAT LEON 1.6 TDI ECOMOTIVE FACELIFT (Redizajn) 2010

Se prodava Seat Leon 1.6 tdi 105ks EcoMotive 2010 so servisna kniska,...


6 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:05Wv Sharan United oprema CH uvezen TDI

Prodavam mnogu socuvan wv sharan 2.0 tdi 103kw -140 ks vo pervektna s...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:02NOVI ZAMENSKI PLASTIKI ZA KLUCEVI PEZO CITROEN

Novi plastiki zamenski za klucevi pezo citren komplet so znakce.... I...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:00спортски филтери SIMOTA

повеќе врсти на оргинални спортски филтери SIMOTA цена за комад 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43држачи,ролови,багажник,кровни носачи

се продава носачи за на кров ,универзални.одговараат за повеќе типови...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42drzaci za velosipedi

golem izbor na drzaci za velosipedi .za montaza na krov ,montaza na p...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39Страна 1 од 138

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам