Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464 Site oglasi http://www.rek...


16 сеп 12:32Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


90 €
или предлог цена
05 сеп 22:09Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


25 авг 17:262 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


109 €
или предлог цена
01 авг 16:26STUDIO MASTER PROFI MKSETA SENSION MIX 16 -2

PRODAVAM STUDIO MASTER ANGLISKA - MIKSETA ZACUVANA KAKO NOVA , MOZE I...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.300 МКД
03 јул 18:54Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Futrola za korg pa 800

Futrola za korg pa 800 i dr.original na technics


2.500 МКД
или предлог цена
14 апр 14:05Se prodava Bogner Alhemist 20/40

Lampa 100 wats


02 мар 19:20Kupuvam stativ za gitara

Dragan 078213044


1 €
или предлог цена
02 мар 19:20Se prodavaat skytec zvucnici

Dragan 078213044


350 €
или предлог цена
02 мар 19:17Se prodava gallien crueger 800RB

Socuvano kako novo


02 мар 19:17Se prodava behringer procesor vamp

Dragan 078213044


70 €
или предлог цена
01 фев 21:02DYNACORD PM2200

Komplet ozvucuvanje Dynacord PM2200 2x700 w 2 Peavey 12" 2 Pe...


1.980 €
или предлог цена
24 јан 09:58Se prodava onkio receiver fx-sr 607

Kako novo


15 јан 18:59Se prodava trace elliot

150w


31 дек 14:23MIKROFON MICROPHONE BETA 58A

SE PRODAVA MIKROFON BETA 58A VO ODLICNAA SOSTOJBA NE E MNOGU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
26 дек 22:08Prodavam gitarsko pojacalo REGENT 078 209 464

Prodavam gitarsko pojacalo REGENT 078 209 464


29 авг 17:45Ресивер

Продавам ресиверAKG UHFSR40 diversity со фрекфенција 812 MHz.


100 €
или предлог цена
05 мај 00:45Par magneti za gitara

Se prodavaat magneti za gitara . Baraj te go ДУШКО 077 626 240


50 €
или предлог цена
26 окт 15:58bas procesor KORG

se prodava bas procesor KORG AX1 so adapter i kabel.Ima sve sto treba...


16 апр 23:43Pojacalo za vo kola

Se prodava pojacalo za vo kola itno i evtino..."MAC" 1000wati 4kanaln...


21 јан 01:53BETA SHURE 58 A

Se prodava mikrofon beta shure 58 A korisen mogu malku,kako nov,vo od...


350 €
или предлог цена
03 окт 15:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам