Подкатегорија:
                   
161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:58Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:58Ad-Cist

> ad-cist < > renoviranje na svoj dom < - uslugi - zdravo kako moz...


1 €
или предлог цена
Денес 12:43mestenje na sanitarija i vodovod

mestenje na sanitarija i vodovod


По Договор
или предлог цена
Денес 10:51Komplet renoviranje kupatilo. Plocki

Renoviranje Odvod, dovod, hidroizolacija, lepenje plocki, lepenje st...


12 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
15 €
Денес 10:45GIPS-KARTONSKI IZVEDBI

STRUCNA IZVEDBA NA PREGRADNI ZIDOVI I SEKAKOV VID SPUSTENI PLAFONI NA...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:07SERVIS NA PLASTICNI ROLETNI

VRSIME POPRAVKA NA PLASTICNI ROLETNI I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETN...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:40PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:20Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:04IZRABOTKA GIP KARTON

Izrabotka gips karton so nas i vas matrial


15 €
или предлог цена
Вчера 12:20Изработка Графитниот стиропор

🏠 Графитниот стиропор 🏠 Графитниот стиропор претставува експанди...


12 €
или предлог цена
Вчера 12:20Izvedna na objekti kluc na raka

Izvedna na objekti kluc na raka


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:19IZRABOTKA STIROPOR FASADI

Izrabotka termo fasadi. So nas i vas matrial Tel 071399973


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:19Rusenje i Frlanje sekakov otpad (cena po dogovor)

🔷️ Planirate da renovirate. Rusime i rascistuvame brzo i efikasno....


100 €
или предлог цена
Вчера 11:11Majstor za vodovot

Majstor.sa sekakov vid na vodovot tel 077589460


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:27PVC ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

Montaza na : PVC Roletni ALUMINIUMSKI Roletni Venecijaner


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:18Montaza tus kabina , kada , paravani , sanitarija

Monter na tus kabini Site modeli Plasticni kadi Sekoj vid na sanit...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:22FASADI,KROVOVI,RENOVIRANJE NA KUKI I STANOVI

Kompletno renoviranje na kuki i stanovi,izrabotka na energetski efika...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:47GIPSKARTON I MOLERAJ

Vrsime sekakvi izvedbi od gipskarton ,garancija za kvalitet.Voedno vr...


2 €
или предлог цена
27 сеп 11:25Krsenje Rusenje zidovi,pregradi-Vadenje plocki,kosulici i dr

Najkvalitetno,Najbrzo i Najevtino gi izveduvame slednive uslugi: -...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:15KRSENJE,RUSENJE,CISTENJE,ISFRLANJE SUT

Dokolku imate potreba vo vasiot dom od nasite uslugi tuka sme nie da ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 09:15Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:47Vodovod

Sekakov vid vodovodgiski uslugi, rusenje plocki, promena na instalaci...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 22:37IZVEDBA NA HIDROIZOLACIJA TERMOIZOLACIJA

*Изведба на хидроизолациjа и термоизолациjа врз секакви структури и...


25 €
или предлог цена
21 сеп 15:46Изработка на основен проект, кофражи и арматурни детали

Дипломиран градежен инженер Изработка на основни проекти, Изработка...


1 €
или предлог цена
20 сеп 11:00Proekti za enterierno ureduvanje so izbedba

Sakate da renovirate ili pak da opremite nov prostor, a potrebna vi e...


13 €
или предлог цена
20 сеп 10:45Проекти за ентериерно уредување со изведба

Сакате да реновирате или пак да опремите нов простор, а потребна ви е...


13 €
или предлог цена
20 сеп 10:45Vodovotciski usluki

Vodovotciski usluki tel 077589460


По Договор
или предлог цена
20 сеп 10:45KRECENJE - MOLERAJ

KRECAM STANOVI I DUKANI ,, 50 denari dve race, so vas materijal, ...


50 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:15Elektricar, електричар

Profesionalen elektricar so super ceni okolu popravanje pokukjnina i ...


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 05:14Izrabotivame gips karton plocki vodovot gletuvanje krecenje

Izrabotka od gips karton spusteni plafoni pregradni dzidovi aplikaci...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 08:31кровови и кровни конструкции санација , изведба , промена,

поправка на кровни конструкции, замена на стари азбестни плоци, п...


600 €
или предлог цена
16 сеп 07:46Brzo i efikasno

Majstor Vodoinstalater


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:59ELEKTRICAR - Iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- promena na stanski tabli , FI...


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:51Rusenje na dzidovi

Vrsam rusenje na dzidovi so sopstven alat,cistenje i transport na gra...


1 €
или предлог цена
12 сеп 09:49Izrabotka na fasadi so stiropor kamena volna

Izrabotka na termo fasafi so stiropor kamena volna . Rabotime so nas...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 07:58KROVOVI POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

ZA BILO KAKOV PROBLEM SO VASIOT KROV SLOBODNO POBARAJTE NE. VOEDNO VR...


По Договор
или предлог цена
10 сеп 09:14Komplet Renoviranje

Komplet renoviranje kluc na raka


По Договор
или предлог цена
10 сеп 09:14Izrabotka Termo Fasadi

Izrabotka termo fasadi so nas matrial


По Договор
или предлог цена
10 сеп 09:14Изработка Градежни услуги Клуч на Рака

Изработка Градежни услуги Клуч на Рака tel 070742228 Email bausa...


470 €
или предлог цена
10 сеп 09:14ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD ...


1.800 МКД
или предлог цена
09 сеп 07:50Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам