Крива Паланка
                           
138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен објект

Објектот се наоѓа покрај магистралниот пат Ранковце - Крива Паланка(С...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

14 ное 19:40Промовирано

Се продава куќа

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и ведна...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava

Izdavam objekt od 200 kvadrata pogoden za restoran, hotel odmaraliste...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 13:00Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќи или пак целосно може од 2296м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 13:27Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 12:561/1 DUKjAN VO CENTAR MOZNA ZA KOLA ZAMENA SO VASA DOPLATA

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 ное 09:01Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 ное 14:04Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. K...


6 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 ное 16:57Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 ное 16:24Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , kaj policis...


2.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 ное 16:21SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


600 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

22 ное 21:24Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

22 ное 13:19Недвижен имот во село Луке, Крива Паланка

Продавам имот од околу 31000 метри квадратни во Букова и Борова шума,...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 ное 13:19Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

22 ное 02:33ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ПОГ...


250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

22 ное 01:20DUKjAN VO CENTAROT NA GRADOT

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

21 ное 10:10Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 ное 14:47PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAR

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA IDEALE...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 ное 08:38Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 ное 14:09Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


27.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 17:53Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 17:29GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:14parcela za FOTOVOLTAICNA centrala

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:14GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:13Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


12.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

15 ное 21:46Деловен објект

Објектот се наоѓа покрај магистралниот пат Ранковце - Крива Паланка(С...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

14 ное 19:40IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
14 ное 14:29Se prodava viken kuka

Se prodava viken kuka na vles vo centarot na gradot moze da se korist...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

13 ное 17:45Se dava pod naem sreden sprat

Se dava pod naem sreden sprat dnevna kujna spalna hodnik kupatilo sve...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

13 ное 17:37PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 ное 17:28___DUKjAN VO CENTAR - MOZNA ZAMENA___

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

13 ное 08:06Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 22:15Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

11 ное 22:15DUKjAN 1/1 - MOZNA ZAMENA ~~~ ДУЌАН 1/1 - МОЖНА ЗАМЕНА

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 20:30ДУЌАН ВО ЦЕНТАР - ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
11 ное 17:19Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se prodava Niva do samiot pat pomegu Krter i Ljubinci Ranoovce so ci...


12.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 ное 10:41Se iznajmuva stan vo Avtokomanda od 77m2

Stanot e sega renovirana so dobar raspored na sobite i golem dneven p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

09 ное 19:411/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 ное 09:31KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 ное 18:55DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
31 окт 09:55RABOTILNICA NA SUPER LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

31 окт 09:54Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам