144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kozmeticki laser

Prodavam upotrebuvan kozmeticki dermatoloski laser. Kontakt tel. 0...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на лице

Вчера 16:48АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД

Продавам апарат за кислород на струја малку користен со гаранција до ...


500 €
или предлог цена
Вчера 15:57PEGLA ZA KOSA BRAUN SATIN HAIR 7 ION TEC

mnogu malku koristena pegla za kosa Braun Satin Hair 7 ION TEC


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Нега на коса

01 окт 19:00EKG-BTL PORTABL-TROKANALNO-KORISTENO

PRODAVAM EKG-BTL TROKANALNO PORTABAL-PRENOSNO,ISPRAVNO, KORISTENOVO P...


600 €
или предлог цена
01 окт 11:54ДУПЛИ ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ГРБ И АБДОНЕМ

ДУПЛИ ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ГРБ И АБДОНЕМ Турмалинскиот појас eфикасн...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

01 окт 11:43PRODAVAM DEPILATOR MARKA PHILIPS VO SUPER SOSTOJBA

PRODAVAM DEPILATOR PHILIPS SO DVE BRZINI VO SUPER SOSTOJBA. MOZE DA P...


700 МКД
или предлог цена
01 окт 10:57ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ

ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ Турмалинска јака eфикасно помага при: • бо...


450 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Алтернативна медицина

01 окт 09:24PELENI ZA VOZRASNI VELICINI L, XL

Peleni za vozrasni vo zegin se 600 denari eden paket: 500 denari ...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:05RESTORIA DISCREET 250ml krema STOP za BELA KOSA

Specijalen popust od proizvoditelot 250ml 2500 den IMAME mora da se ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на коса

30 сеп 14:32prameni so keratin

Prarmeni so keratin 45 Denari Imame sekakov vid nadgradbi na kosi po...


45 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на коса

30 сеп 08:58prirodna kosa nafgradba na kosa prameni

Kukla za vezbanje Nozici - makazi haubi Pegli Imame sekakov vid ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка козметика

30 сеп 08:58prirodna kosa

Kukla za vezbanje Nozici - makazi haubi Pegli Imame sekakov vid ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на коса

30 сеп 08:58Parfem Derre D.Hermes kupen od free shop

Kupen e od free shop germanija 50ml.


95 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Парфеми и мириси / Машки Парфеми

30 сеп 06:13Органско масло и крем од смиљ

Продавам 100 % чист органски крем од смиљ .Цена 500 ден.- 50 мл. Масл...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на лице

29 сеп 12:50APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
28 сеп 13:30Aparatce za uvo Slushno aparatce

Aparatceto samo e probano ne e noseno kako novo so set 6 baterii . Di...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 сеп 20:54PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA AEG

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA AEG VO SUPER SOSTOJB...


800 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:31Lepenki za slabeenje i detoksifikacija 👌

Dokazani naj dobri lepenki za oslabeenje povelete! Slimming Patch: ...


499 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ослабување и Исхрана

27 сеп 17:51PRODAVAM FRIZERSKA OPREMA

PRODAVAM FRIZERSKA OPREMA. OPREMATA SE SOSTOI OD: -DVE FRIZERSKI ST...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

26 сеп 13:43Nova elektromotorna invalidska kolicka

Нова, неотворена, неактивирана. Конструкција: Челичен рам Склопување...


70.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
83.000 МКД
24 сеп 16:54Yves saint Laurent Opium + Joy parfem

Se prodavaat 2 vintage parfemi, originalni.


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Парфеми и мириси / Женски Парфеми

24 сеп 10:12Vetrinarni klesti

Vetrimarni klesti za krvno I bez krvno kastriranje


2 €
или предлог цена
22 сеп 11:59Regulator na kislorod

Medicinskiot Regulator za kislorod e nov, nekoristen. Se montira na b...


13.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:35Philips LUMEA ласер за депилација

Апаратот е 2 пати користен. Сочуван како нов со пакување и сите елеме...


22.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:26Color Therapy za Bioptron Medall od Zepter

Color terapija za bioptron Medall od zepter nova neupotrebena poveke ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Алтернативна медицина

13 сеп 13:26Помагало за одење - odalka

Помагало за олеснување на движењето со можност за прилагодување на ви...


1.900 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:43Збогум на целулитот!

Продавам многу ефикасен масажер за отстранување на целулитот. Има ада...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ослабување и Исхрана

09 сеп 19:23IPL depilator laserska depilacija depiliranje

Novi ipl depilatori lesno za upotreba posle kompleten tretman (4 nede...


2.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 09:05Operacionen stol

Se prodava operacionen stol, vo dobra sostojba. So dodatok za ginekol...


2.400 €
или предлог цена
04 сеп 18:43Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

29 авг 10:48Женски Француски парфем

Продавам парфем од Франција


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Парфеми и мириси / Женски Парфеми

28 авг 10:27Aparat za kislotod

Se prodava aparat za kislorod.Koristen i vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

18 авг 21:19PRODAVAM MASAZER

Prodavam masazer za na vrat, skoro nov, nekolku pati koristen. Se pri...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Масажа и Сауна

18 авг 20:58Navlaznuvac za vozduh Chicco

Se prodava navlaznuvac za vozduh Chicco, 2 pati koristen.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Благосостојба и Wellness

18 авг 10:00Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 авг 15:28Depilator lumea Philis Advanced

Moznost senzor za odreduvanje na tipot na kozata Model sc 19...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:59APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
31 јул 07:49SLC Super Slim капсулите се безбедни и помагаат без гладувањ

SLC Super Slim капсулите се безбедни и помагаат без гладување да ја п...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ослабување и Исхрана

27 јул 22:59Kozmeticka lupa

Kozmeticka lupa koja moze da sluzi za povekje nameni Tel za kontak...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на лице

24 јул 11:53Masza

Masaza na krevet NUGA BEST 37 minuti za samo 100 denari tretman ili ...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Масажа и Сауна

22 јул 09:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам