Подкатегорија:
                   
254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 €
или предлог цена
06 сеп 19:04Промовирано

Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
25 јул 15:17Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
Денес 14:50MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:50MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:50Zastitni resetki

Izrabotuvam zastitni resetki, i vrsam sekakov vid bravarski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:49Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Uslugi so Skip, Bager

Vrsam uslugi so skip, ramnenje, tamponiranje, kopanje, jami, kanali i...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:22moleraj i fasadi

molerisuvanje i izrabotka na termoilzolacioni fasadi moleraj 25 den ...


15 €
или предлог цена
Денес 09:47MONTAZA NA BEKATON PLOCKI

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 09:47Vrsime busenje na betonski ploci

Vrsime busenje na betonski otvori so masina do 43 cm debelina so F...


80 МКД
или предлог цена
Денес 07:51градежни и занаетчиски работи

Изведуваме секаков вид на градежни работи од темел до кров со ваш или...


1 €
или предлог цена
Денес 06:07Zvaruvac izrabotk na konstrukci / заварувач

Zavaruvac rabotam zelezni konstrukcii, ogradi,,natsresnici so elektri...


50 €
или предлог цена
Денес 01:45Plockar. Keramicarski raboti

Vrsime montiranje na Granitni plocki Keramicki plocki Porcelan plo...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:57MOLERAJ EKSTRA BRZO I KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerajski uslugi farbanje vo site boi farbanje...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
05 окт 08:21parno servis montaza

parno servisiranje i montaza na elektricni kotli zamena na termostati...


1.000 МКД
или предлог цена
05 окт 08:21одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 00:04ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
04 окт 11:40Parno proekt

Iskusen energeticar pravi proekti za parno greenje klimatizacija i ve...


3.000 МКД
или предлог цена
04 окт 08:29Secenje asfalt trotoari i iskop

Pravan premini za vodovod odvod parno struja so secenje asfalt beton ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 окт 08:28SANIRANJE NA KROVOVI, CISTENJE OLUCI

Vrsime pokrivanje, sanacija na krovovi so lim, keramidi, salonit. Ist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

03 окт 21:05Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
03 окт 17:20Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
03 окт 13:22METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 C...


300 МКД
или предлог цена
02 окт 18:32Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
02 окт 10:59PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

02 окт 08:28Барам мајстор за обновување на тенда и поставување

Барам мајстор за обновување на тендата од сликите (Димензии 100цм х 2...


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 20:15bushenje vo plocha

bushenje na dupki vo plocha betonsko platno armiran beton niz cela ma...


25 €
или предлог цена
01 окт 10:50Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
30 сеп 18:32PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


15 €
или предлог цена
30 сеп 16:08Vodovod

Izvedba na site vodovi vodovod i odvod so busenje na ploci i zidovi s...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:25Rusenje i betoniranje

Rusime sekakoi betonski skali ogradi pregradni zidovi i usluga od gra...


100 €
или предлог цена
29 сеп 08:23Renoviranje na stanovi

Renoviranje na sranovi kuki kancelarii vodovod moleraj gips karton pl...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 08:22IZNAJMUVAM HILTA TORNA KRSAC NA BETON pikamer

Iznajmuvam golema Hilta krsac na beton, asfalt i kamen.


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 сеп 07:23Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:09Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
27 сеп 10:48rusenje so komresor digalka hidrofor

Rusam busam krsam sekakov beton i karpi so kompresor i so hilta vaden...


100 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:14Proizvodstvo I servis na PVC vrati i prozori

Proizvodstvo na pvc prozori,vrati,roletni I komarnici. Vrsime sekakov...


1 €
или предлог цена
26 сеп 11:43Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:19Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
23 сеп 10:16Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам