Дојран
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0 Automatik 2012

Ford Mondeo 2.0 Automatik ✅ Full oprema ✅ 2012 god ✅ 2.0 ✅ 103 kw ✅ ...


9.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

03 фев 09:42Citroen C5 1.6 hdi 2014 full oprema

Citroen C5 1.6 HDI ✅ Full oprema ✅ 2014god ✅ 1.6 hdi ✅ 84 kw ✅ 148.0...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

03 фев 09:42Ford Focus

Ford Focus 1.8tdi za delovi,cel i soobrakajna.


650 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

31 јан 11:49Fiat Ulysse

Fiat Ulysse 2005god 2.0hdi regestrirano i ispravno.3100eur 078238048


3.100 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

31 јан 11:47Galloper

Zimski gumi,4x4 ispravno,istecena registracija.klima ispravna


7.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

04 јан 10:01VW PASSAT COMFORTLINE 1.6 TDI BLUEMOTION

ABS ESP PRIPREMA ZA TELEFON ALUMINIUMSKI BANDAZI ZATEMNETI STAKLA...


19.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 21:53BMW 318 2009 ITNO!!!!

Se prodava BMW 316d vo odlicna sostojba...zacuvano do maksimum. Novi...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 17:02Се продава Fiat Brava 1.9 JTD

Се продава Fiat Brava 1.9 JTD. Колата е во одлична состојба, зачувана...


1.350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

21 јун 18:56Се продава Renualt 19

Може и на делови


250 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:33Golf 4 1.9 110 KS

Se prodava golf 4 1.9 TDI 110 KS Informacii na viber 077/877-838


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

28 дек 20:57se prodava Citroen Xara Picasso

Ima prostor za dogovor vo cenata


1.200 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

22 сеп 18:11Mercedes b200 2006g

Kolata e maximalno zacuvana -registrirana do 16.04.2021 -automatic me...


5.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

02 јун 00:21Golf 5 1.4 2008g

GOLF 5 1.4. 2008/09 g -registrirana na 02.2020g vazi do 02-2021 - AT...


4.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

27 мај 22:31Audi A6 3.0 300ks 2008g.

Audi A6 3.0 TDI quattro S-line 2008 godina vo odlicna sostojba na Bg ...


8.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

12 апр 14:01Opel vectra b 2.0 dti Redizajn

Opelot e pali vozi reg.do 14.08.2020 od oprema poseduva: klimatronik...


1.700 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 јан 16:43Ford Fiesta

Kolata e maksimum zacuvna! Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo...


2.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

08 ное 13:33Opel signum 1.9

Opel signum 1.9 cdti 150 ks Aluminski bandazi so dobri gumi Greaci ...


4.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам