3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемори...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

30 ное 08:54RUTER D-LINK DIR842 ( USA )

Se prodava ruter D-link, model:Dir842, donesen od USA,


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

29 ное 11:09ГСМ БУБИЦА ЗА ПРИСЛУШУВАЊЕ

ГСМ бубица која се прислушува на мобилен телефон со повикување на бро...


1.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

30 јун 09:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам