213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cnc freza

CNC... rab.povrsina 140cmx70cm Freza 2.2kw vozdusno ladenje... i m...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 21:30Полуавтоматска линија за производство на чашки и конфекциони

Линијата ги содржи следниве машини и алати -Машина(Вакумирка) со ала...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

LED Svetlecka reklama

Aluminium i bel pleksiglas Dimenzii 200x55


200 €
или предлог цена
Вчера 16:44MASINI CIRKULAR, HOBEL....... nov

Novi donesena od shvaicaria


1 МКД
или предлог цена
02 јун 16:52Bormasina strafalica sa gips tabli

Ispravna


6.150 МКД
или предлог цена
02 јун 16:51Motorna pila Mcculloch

donesena od shvaicaria


10.000 МКД
или предлог цена
02 јун 16:51Pikamer

Mal pikamer za krshenje so vozducen kompresor


4.900 МКД
или предлог цена
02 јун 16:51Crevo za navodnuvanje

.


2 €
или предлог цена
02 јун 16:51Hilti hilta bormasina

Doneseni od shvaicaria Ispravna malce koristen Hilti Te 14 290 eur...


290 €
или предлог цена
02 јун 16:51Elektro motor

1kw monofazen


4.500 МКД
или предлог цена
02 јун 16:50AVTO PERALNA POD KIRIJA

Peralna pod Kirija Moze i Samousluzna Komplet masini Bunar za Voda...


По Договор
или предлог цена
02 јун 14:34Fluke 323

Nova (100%) amperklešta


120 €
или предлог цена
01 јун 13:34Hartieni vreki

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 12:15Konec za baliranje

Se prodava konec za baliranje t-500


1 МКД
или предлог цена
01 јун 12:15PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii: -55*110 neporabeni 50kgr...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 12:15Fluke 177

Profesionalen, multimeter, nov 100%


260 €
или предлог цена
01 јун 07:11Fluke 115

Malku koristen, vo odlična sostojba.


150 €
или предлог цена
01 јун 07:11Pcelarstvo i se okolu pcelarstvoto

Kolins junior Kicevo nudi: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zam...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 21:16pogon za peleti linija za 400 kg na saat

odlicna linija za proizvodstvo na peleti moze i poedinacno informacii...


1 €
или предлог цена
31 мај 18:16Pakerka-Пакерка

Не користена


1 €
или предлог цена
31 мај 16:28Masina za cistenje sneg

Pogolemata 1000 evra Malata zolta 600 evra


600 €
или предлог цена
31 мај 16:28PASTERIZATOR,LABO,VITRINA ZA SLADOLED

Vitrinata e na vodeno i vozdusno ladenje Samo vitrina i labo 4000 e...


5.000 €
или предлог цена
31 мај 16:28Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
31 мај 16:28Masinka za graviranje-graverka

Se prodavaat novi masinki za graviranje. Pogodna skoro za sekakov vi...


399 МКД
или предлог цена
31 мај 12:23Masinka za graviranje (graverka)

Se prodavaat novi masinki za graviranje. Pogodna skoro za sekakov vi...


399 МКД
или предлог цена
31 мај 12:22Pekarska oprema

Се продава пекарска опрема: - Печка дувалка Fines (скоро нова) - 2...


1 €
или предлог цена
30 мај 07:02MIO STANDARD - UNIVERZALNA MASINA

Se prodava univerzalna masina MIO STANDARD, cirkular so poveke opcii ...


По Договор
или предлог цена
29 мај 18:06Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava nekoristena masina za sienje BAGAT Masinata raboti i n...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:50Se prodavaat masi i stolici

Se prodavaat masi i stolici za kafic: Masi-5, Stolici-8, Dvosedi-2, F...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:49Monofazni elektromotori

Monofazen elektromotor


По Договор
или предлог цена
26 мај 17:21Se prodava rund za juluci i za buki od 6m

Se prodava rund za joluci i buki od 6m Moze zamena so kolla


7.000 €
или предлог цена
26 мај 07:57Frigo paneli za komori od 80 do 200 mm - 20 eur m2

Prodavam Frigo paneli za komori Od 80 do 100 mm 20 Eur m2


20 €
или предлог цена
24 мај 15:51Oprema za Pekara Masini

Се продават машини за пекара: 1. Rotamat Gs - Автоматска машина за д...


По Договор
или предлог цена
24 мај 12:06Relax masaza

Se prodava profesionalna fotelja za masaza donesena ot CH.mozete da j...


1.100 €
или предлог цена
24 мај 09:32Pecka na plin

Se prodava pecka na plin vnatresna prostoria 60×60×25 cm.nadvoresni d...


350 €
или предлог цена
24 мај 09:32Fasadni poliuretanski paneli od 3 do 10 cm so odlicen dizajn

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:46Prodazba na najkvalitetni krovni i zidni sendvic paneli

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:46Najdobrite Itaijanski Sendvic paneli Lattonedil

Prodazba na poliuretanski sendvic paneli , od italijanskata fabrika L...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:45Agregat 35 kva dizel so avtomatika NOV

Prodavam agregat Kaplan power dizel So avtomatika Nov 00 Cena ...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
24 мај 03:39Klešta za tulci

Nova profesionalna klešta za tulci.


130 €
или предлог цена
23 мај 12:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам