12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Konfekciski masini gotovi prizvodi i drugo

- Okasta rupicarka MINERVA 400EUR - Over so 5 konci Brader 250 eur ...


1 €
или предлог цена
04 јун 21:10Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava nekoristena masina za sienje BAGAT Masinata raboti i n...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:50Машина за шиење и плетење

Машината за шиење е во исправна состојба доколку машината за плетење ...


250 €
или предлог цена
04 мај 14:21MASINI ZA SIENJE

Se prodavat polovni masini za sienje Poveke Informacii ...


100 МКД
или предлог цена
11 мар 17:55Industriski Mashini na golem i malo moze Brother Pfaff razni

Mashini imam razni industriski povece info na tel 070529017 , moze i ...


100 €
или предлог цена
30 дек 23:12ПРОДАВАМ ИНДУСТРИСКА МАСИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ХУЛАХОПКИ

Се продава или заменувам компетна линија за производство на хулахопки...


1 €
или предлог цена
06 окт 16:41INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE 5 KOMADA

MASINITE SE VO ISPRAVNA SOSTOJBA CENATA E 200 EVRA OD PARCE ZA PODET...


200 €
или предлог цена
06 окт 16:18Servis Za industriski&Domashni Mashini 30god Since

Vrshime servis za Pfaff,Brother,Dürkop Adler ,Rimolldi bagat,bis nj...


500 МКД
или предлог цена
15 јул 19:57PFAFF Dürkop Adler Brother Rimoldi Industriski Mashini

Imame na prodazhba industriski mashini za shienje od zatvorena fabrik...


100 €
или предлог цена
30 дек 21:51Autohrised Dealer Brother Mashini Industriski Novi Za TextiL

Prodavame Novi Mashini od Brother . Domashni,Industriski Mashini. M...


300 €
или предлог цена
30 дек 21:50Durkopp Adler 767

Se prodava masina za siejne so trostruki transport za koza i drugi de...


1.300 €
или предлог цена
09 сеп 22:16Masina za siejne Pfaff 1245 nova

Se prodava masina za siejne debeli materiali kozai drugi trostruki t...


1.450 €
или предлог цена
09 сеп 22:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам