Гевгелија
                           
491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам наместен

Издавам наместен стан, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 11:21Промовирано

PLACEVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI

SE PRODAVAAT PLACEVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL SO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 21:10СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5327 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 18:41atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 17:28Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 17:28се продава нива 1685 м2

ИЛ 41 КО Фурка, КП 137, викано место Варница, кат. култура нива, клас...


1.620 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:29Se izdava Karaorman Gevgelija

Se izdava za se....210m2 pokrieñ brisen prostor so plac 2200m2


210 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 14:26Kuka

Kuka od 90m2 komplet renovirana so podkrovje so vnatresni skali.Se na...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 12:16Iznajmuvam namesten stan 50m2

Iznajmuvam apartman so cetiri lezaja kako prenokiste. Poveke informac...


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 11:41Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асфалт по...


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:55Градежно земјиште со 4 маркици за градба

Се продава плац со 4 маркици за грабда на индивидуални стамбени објек...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 09:43Плац во село Богородица

Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со ...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 01:41Stan vo Gevgelija super lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


35.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 авг 20:30Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


7.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 авг 16:42СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


8.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 авг 16:42СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 авг 16:28Се издава Апартман 50м2/Apartments for rent Gevgelija 50м2

Се издава Апартман-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метр...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 авг 16:27Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


700 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 авг 14:29SE PRODAVA STAN NA UL. „BULEVAR GEVGELIJA

Се продава целосно реновиран стан на приземје со одличен распоред. Ст...


42.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 авг 08:30PRODAZBA NOV, CELOSNO MODERNO OPREMEN STAN , KARAORMAN

Se prodava nov celosno namesten stan vo Gevgelija,so pogled na Karao...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 авг 19:25Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 авг 19:06Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so se mebel. kuj...


42.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 авг 22:16Се издава нов деловен простор!

Се издава нов, многу малку користен деловен простор во близина на Гра...


По Договор
или предлог цена
01 авг 19:47SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten so solaren sistem za voda ...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 авг 17:54SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA

SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA,NA SAMO 25KM OD GEVGELI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 авг 16:39Se iznajmuva stan

Se iznajmuva celosno opremen stan,na mirna lokacija,so parking i podr...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 авг 13:00Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


28.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 авг 12:47Plac vo Gevgelija KARAORMAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac gra...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 авг 12:46Издавам наместен

Издавам наместен стан, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 11:21Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 01:01Се продава стан

Се продава стан од 67m2. Станот се наоѓа на ул.Илинденска со ориентац...


28.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јул 14:08Деловен простор во центар - Гевгелија

Се продава деловен простор во строг центар на Гевгелија на улица Парт...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
170 €
Гевгелија

Дуќани

30 јул 13:48STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 јул 19:45Magacinski prostor

Se izdava magacinskinprostor pogoden za poveke nameni 412m2 vnatres...


9.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

29 јул 12:5612000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 23:35Soba so kujna i kupatilo

Se izdava garsonjera,potpolno nova,na podolg period.Cena 100 e plus s...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 јул 23:35Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN GEVGELIJA ,VEDNASH POZADI RENOMI...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 23:25Lusuzno opremena kuka

Izdadeno.Luksuzno opremena kuka, se izdava vtori sprat dve spalni, dn...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

28 јул 09:43СТАКЛЕНИЦИ/ОРАНЖЕРИИ

функционални оранжерии со површина од 13,000 м2, сопствен бунар за во...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

28 јул 07:17Apartman

Se izdava kuka/apartman za podolg vremenski period ili pokratok prest...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

27 јул 14:26Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јул 13:10Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам