Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Panasonic ac30

Kamerata e vo extra sostojba 2 godini koristena, 2 bateri punjach.


850 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Видео камери - Дигитални / Panasonic

18 мар 16:37Sony mc2500

Kamerata e edna sezoni koristena, vo odlisna sostojba e, 2 golemi bat...


790 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Видео камери - Дигитални / Sony

18 мар 16:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам