Чаир
                           
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11.500....


11.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 15:02  НОВ ОГЛАС

Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik

Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik, na pocetok na vlez od...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

27 јан 11:26SE IZDAVA DUKJAN 5 min do bit pazar FOR RENT

DUKJANOT E CENTAR NA AFTOBUZKA STANICA NA GLAVNA ULICA BLIZKU IMA...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

26 јан 17:09FOR RENT SE IZDAVA - BLIZKU BIT PAZAR

DUKJANOT E CENTAR NA AFTOBUZKA STANICA NA GLAVNA ULICA BLIZKU IMA...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

26 јан 00:21Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

24 јан 15:23SE IZDAVA DUKJAN - 5min DO BIT PAZAR NA GLAVNA ULICA CAIR

DUKJANOT E CENTAR NA AFTOBUZKA STANICA NA GLAVNA ULICA BLIZKU IMA...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 јан 22:32Dukan ili Kancelarija vo TOP LOKACIJA

Dukanot se naogja vo centralen del na Cair sproti Vero supermarket. P...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

17 јан 20:33Dukan cair

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten Lis (resenie od opstina...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

15 јан 21:34SE IZDAVA DUKJAN U GLAVNA ULICA CAIR

se izdava dukjan u GLAVNA ULICA CAAIR Karsi teteks i marfi u cair...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

10 јан 10:41Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 јан 15:50Dukan na plasticarska

Se iznajmuva dukan na plasticarska ulica. Razraboten kako vulkanizer...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

31 дек 15:22Se prodava lokal Vo Skopje

#sifra 3007 🔻Se prodava deloven prostor so 22m² povrsina, opremen...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

27 дек 09:15Издавам разработен вулканизер дуќан на пластицарска

Издавам разработен вулканизерски дуќан. Може и за друга намена. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 20:03Se prodava Dukan Vo Blizina na Bit Pazar

Se Prodava Dukan Vo Blizina na Ambulanta Bit Pazar 30 m2


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 ное 13:41СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ КОНТАКТ ТЕЛ: 071/943-886


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 ное 13:26Se izdava

Se izdava dukan vo dukangjik karsi gezer 180m2 dukan i 460m2 magaci...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

25 окт 14:57Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

30 сеп 14:02Dukan ili kancelarija vo TOP lokacija!

Dukanot e pogoden za firmi i kancelarii.Se naoga vo centarot na Cair ...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 сеп 16:33SE IZDAVA DUKAN TOPANSKO POLE

Se izdava dukan vo topansko pole 30 m2 Kontakt tel 072 228 542 072...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

19 јун 10:36УРБАН ЛИВИНГ продава дуќан во Чаир

Се продава и/или изнајмува убав деловен простор - дуќан 170м2 на екск...


306.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 мај 18:46Dukani/Delovni Objekti - Plasticarska

Shiten 2 lokale afariste 133 m2 dhe 126 m2 në rrugën Prohor Pcinski t...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 мар 14:45Se prodava dukan

Dukanot se naoga vo 1 sprat treska centarot vo topansko pole. Pogod...


19.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

26 окт 13:49Deloven prostor vo TC Mavrovka

Се продава дуќан во ТЦ Мавровка, на 1 кат со санитарен чвор. Вкупната...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

20 окт 15:47Се издава дуќан во трговски центар Козле

Се издава дуќан во трговски центар Козле, дуќанот има големина од 13м...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

30 авг 15:27Се изнајмува дуќан на Ул.Џон Кенеди 84м2

Се изнајмува дуќан во Чаир, на Ул. Џон Кенеди. -фреквентна локација,...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

02 јул 15:01SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN I RAZRABOTEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 мај 15:53SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN I RAZRABOTEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 мај 15:50Se izdava dukan vo Topansko Pole

Se izdava dukan vo Topansko Pole, 40 kvadrati. Dukanot e podelen na d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

13 дек 15:16Се издава дуќан во Топанско Поле

Се издава дуќан во Топанско Поле, 40 квадрати. Дуќанот е поделен на д...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

13 дек 14:54Dukan Deloven Prostor Dzon Kenedi

Se prodava dukan i deloven prostor na ulicata Dzon Kenedi 11, karsi s...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 окт 11:39Se izdava deloven prostor vo Dukandzik

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Dukandzik, so prostr...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 окт 03:33Dukjan vo kompleksot Dracevo-VIP-A1 so cista dokumentacija

Dukjan vo naselba Dracevo, 30 kvadrati, so dva vleza, so dvorno mesto...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

29 сеп 08:46Ce продава дуќан со стан/Shitet duqan me banes

Јавете се само на овој број-070219638 Lajmerohuni vetem tek ky numer...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

04 мар 14:26Objektot se izdava - Objekti ipet me qira

Ekskluzivna lokacija na plasticarska Dukan 80 m2 + kukja 500 m2


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

30 ное 17:03Dukan Deloven Prostor Dzon Kenedi

Se prodava dukan i deloven prostor na ulicata Dzon Kenedi 11, karsi s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 ное 12:23PRODAVAM DUKJAN VO BLIZINA NA BIT PAZAR

Dukajnot se naogja na prizemje vo stanbena zgrada, vo odlichna sostoj...


18.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

24 окт 10:36Se izdava

Se izdava 130 kvadrati prostor za magacin ili rabotilnica se naoga u...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

14 окт 09:44Duqan se izdava vo blizina na plastiqarska ulica

Se izdava


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 окт 10:49Dukjan Na Top Lokacija

Se prodava Dukjan Do Bazaro vo Cair.I So pov.od 2*35m²


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

03 окт 19:24Se izdava vo poqetok na plastiqarska ulica 100 eur mesec

Javise na ovoj broj 071 34 66 66


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

02 окт 10:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам