Битола
                           
2996 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

Издавам реновиран стан во Битола

Станот е на 4ти спрат (75 m2) во зградата “кифла” блиску до Ат Пазар....


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 мај 11:24Промовирано

Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:34Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Денес 10:28Деловен простор на одлична локација

Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Ружа Делчева, во деловнио...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:19Apartment For Rent/Se izdava stan vo strog centar

Stanot d opremen ÷ Nova kujna Nov frizider no frost Novo ugradno s...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:18Se izdava stan vo Oblasta

Izdavam celosno opremen stan vo oblasta mozi na kratok ili podolg per...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:08Продажба на Станови во Изградба

*Во Изградба* *Моментално објектот е до втора плоча* * Завршен рок...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:43Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,

Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,, Sekoja soba e opremena so: klim...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:26Kukja mnogu dobro zadrzana

Kukjata e mnogu dobro zadrzana i poveke pati renovirana, dvata sprato...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:24Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:07DELOVEN PROSTOR

230 m2 vo zitobitola so kancelarii kupatila 80 m2 nastresnica 6 m vi...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
69 €
Битола

Дуќани

Денес 08:58Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:18Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 so sanitaren cvor nasproti...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:18SE IZDAVA KUKA KAJ SAT KULATA

Kukata se naoga kaj sat kulata Vo centar Se izdava za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:07Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:47Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:21Stan vo kuka

Stanot e okolu 100 m2 dvor40m2 vizba30m2 garaza 16 m2 namesten so pos...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:46PLANSKA KUKA 250M2 DVOR 200М2 STRELISTE BITOLA

Se prodava kuka na ul.Aron Aroesti br.78.vo naselba Streliste Bitola....


86.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:37KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 22:46Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 03.04.2023 ### Се издава неодамна р...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:43Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
Вчера 21:25се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:14Куќа Нова Битола

Се продава куќа во Нова Битола на ул.Народни Херои во близина на рест...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:56Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:54СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се наога на ул. Широка населба Ушици Многу прометна локација...


3 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:37Се изнајмува стан за странци

Се издава наместен стан 54 м2 со 2 спални , дневна и кујна и купатило...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:16  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan na 5 min do centar mozi i za stranci

Izdavam nov stan kaj Simpo vo nova zgrada , 3 sprat so lift , komplet...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:02  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukan

Se izdava dukan za poveke nameni


400 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:30СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава нов трособен стан во зграда Грозд, комплетно опремен, 68м2,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:55Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:10izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:54Se izdava sprat od kukja

Se naogja go centralnoto gradsko podracje, na Bulevar 1vi Maj, celosn...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:54prodavam kukja na ilindenska

Kukata ima suteren,sprat,i krov so dva vleza. Suterenot ima dnevna i ...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:43SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 do 28.05.20...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:29SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:29Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Методиј 25, ...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:54BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 15:26dukan (poranesna bonbonjera evrokeks)

Se iznajmuva dukan na atraktivna lokacija vo centar na Bitola (porane...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:21kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:20Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам