Свети Николе
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava niva

2 dekari nivata se naoga na crniliski pat


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

04 апр 14:12se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste 8000 metri kvadratni sprem...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 апр 19:542 nivi hitno i povolno

Prodavam 2 nivi na kilometar od noviot avtopat Stip-MIladinovci.Nivit...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 јан 22:19se prodava lojze posle fabrikata lion

povekje informacii na tel 071 322 215


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 ное 15:05Земјиште за обработка

Продавам земјиште за обработка во близина на село Мустафино и Ерџелиј...


90 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 окт 23:01SE PRODAVA NIVA i LOZJE !!!!!

Se prodava Niva so povrsina od 5,5 dekari od koi 2,6 dekari se pod lo...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 15:25СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива во место викано Пударница - Вакав. Нивата е со дел од...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 14:50Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам