Тетово
                   
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Vito 108 CDI

Mercedes vito 2001 Registracia 06.09.2022 4 gumi novi Tel 071 367 ...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

VW Transporter T5 1.9 63 kw TDI 2007

VW Transporter T5 1.9 63 kw TDI 2007 228.500km Registrirano do 11....


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 авг 08:12VW Crafter 2.0 TDI 80kW 2012

VW Crafter 2.0 TDI 80kW 2012 357.500km Registrirano do 18.03.2023 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 авг 08:12MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

09 авг 07:36VW CRAFTER KOMBI 2010

CRAFTER GODINA 2010 KLIMA KM 214000 PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

09 авг 07:36CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

CRAFTER GODINA 2009 KM 189000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2050 NOSIV...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

09 авг 07:35Ford transit turneo custom 2014 long2

Kombeto e so najvisoka oprema So 2 klimi Patnicko 8+1 Izvoreden za p...


17.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Тетово

Комбиња

08 авг 21:17MERCEDES VITO 114CDI 2016 GODINA

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI ,2016 godina,automatik uvezeno od Sv...


21 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 авг 11:56RENAULT Master 1.9 dCi

Vo super sostojba, servisiran, 2005 godina, registriran do 6.2023 se...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 авг 10:36Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna o...


15.800 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

03 авг 14:31Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...


6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

03 авг 14:28Ford Transit 350cdti so utovarna rampa

Ford transit 2010 190.000km 103kw Utovarna rampa Registrirana do 04....


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 јул 19:36Transporter T5

Kombi transporter t5 2.5 tdi registriran i zelen karton edna godina ...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

24 јул 18:27Ford transit

Ford transit dizel godina 2002 registriran vo dobra sosjtojba info 07...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

02 јул 13:00VW TRANSPORTER T5 -2007

VW TRANSPORTER GODINA 2007 KLIMA KM 225000 NOSIVOST 800 KG REGIS...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 јун 09:31mercedes sprinter 313 so klima

mercedes sprinter 313 tovarno nov uvoz od germania so klima dobri gu...


10.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мај 09:07IVECO DAILY 65C18

Iveco Daily 65C18 Dizel 3.0 130 kw Godina na proizvodstvo 2007 N...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Fiat Ducato

Se prodava fiat dukato godina na proizvodstvo 1999 so pominati 217000...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Opel Movano 2014god CH uvoz

Se prodava Opel Movano 2014 godina 140.000km Euro5 avtomatik cenata...


19.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 апр 13:08Ford Transit

Se prodava ili zamena Ford Transit, 2003 god. So dve klima uredi.


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 апр 20:14VW CRAFTER

VW CRAFTER 2.0 2012 godina 80kw Voziloto e vo odlicna sostojba zacuv...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 апр 13:22Ford Transit

Kombito e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мар 14:34Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registrirano do 11/2022


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 фев 07:36Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registirano do 11/22


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 фев 20:39Ponudete kombu tovarno zamena so plocki

Ponudete kombi tovarno zamena so plocki Kerkoj Kombi tovarno ndrim ...


122 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 дек 08:50Ford transit

Ford Transit 2008 registracija do 12.10.2022 Moze zamena so kola


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 дек 17:45KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI (HITNO)

KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI Godina na proizvodstvo 2007 Dizel...


5.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

21 сеп 17:44мерцедес 312д

-мерцедес спринтер 312д 97 год. - со кровна клима,предна клима и па...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

01 јул 13:38Ford Tranzit Termokinkg

Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno servisirano. Ima pominato...


410.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мај 14:16Ford Transit 2.2 TDCi 2009 god.

Се продава година, одлично сочуван и мотор и каросериски, со поминати...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

12 мај 15:08VW TRANSPORTER T5 1.9 DIZEL

VW Transporter T5 1.9 63 kw Dizel 2007 godina 209.800km Bez Klima ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

05 апр 08:16Renault

Kombe


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 фев 16:39FRIGO FiAT Scudo so TermoKing

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45FRIGO TERMO KING FIAT SCUDOO

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45Mercedes Vito 5 plus Tovar ili 9 +1

Vito od 2012 g. Ovozen od Germania,


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 окт 23:33Opel kombi ladilnik

se prodava Opel kombi ladilnik so komora nosivost 1573 kg se vozi so ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

09 јун 14:11Fiat Ducato 115 Multijet 2014

Fiat Ducato MultiJet 2014 diesel 165000km Moze zamena za kola


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 апр 10:38Се продава мерцедес спринтер 312 д

Мерцедес спринтер 312 д


1.111 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мар 22:11farovi za fiat dukato

farovi za fiat dukato


60 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 ное 00:16FORD TRANZIT

Se prodava kombe Ford Tranzit Nosivost 1 t. godina 2010 Poveke in...


9.300 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 јан 10:39Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам