Прилеп
                   
2316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 107 1.0 2011GOD SO FUL OPREMA

PEUGEOT 107 1.0 2011GOD SO FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA UVOZ OD CH ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 јун 12:15Промовирано

MERCEDES -BENZ B 180 CDI 110 KS -FULL- N O V !!!!!

SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVANA B- KLASA 180 CDI ! - UVEZENA OD GERMA...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:58Промовирано

VW Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini

Se prodava Volkswagen Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini SPORT ...


4.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

17 јун 17:52Промовирано

TOYOTA AYGO 1.0 BENZ 2008 G KLIMA, ABS ,SERVO

TOYOTATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:39CITROEN C3 1.1 TNG 2006 G KLIMA - FUL!!!

CITROENO E UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:39PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2007 G KLIMA

PEZOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:39Ford Galaxy 1.9tdi 116ks

Ford Galaxy 19.tdi 116ks. Najdobriot i naj ekonomicen motor od VW. So...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:36Delovi za bmw

Prazen dpf samo kutijata vo neze e vgraden prigusuvac nema potreba da...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:26Alfa romeo Gt 1.9 jtdm 2005

Alfa romeo GT 2005g Registirana cela godina Servisirana mal i gol...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:50Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamenq


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:44Renault Megane CC 1.9 DCI

Renault Megane CC 1.9dci vo top sostojba mozna zamena


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:44Citroen c4 1.6 HDI

Elektronika na site stakla, Centralno zaklucuvanje, Bez nikakvi zab...


3.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:15Bmw x3 moze zamena

Se prodava BMW X3 2006 2.0d. 6 stepen menuvac.servisiran odrzuvan do...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:12VW POLO 1.2 BENZIN 2008GOD FUL OPREMA

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN 2008GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:33Sest leon

Се продава Сеат Леон 2006 год регистран до 6ти месец 22 год, четири н...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:04Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:59Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:51Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI, 2007

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI So 7 sedista Registrirana Vo odl...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:49Renault Megane Scenic (Reno Megan) 1.4

Se prodava reno megan scenic (renault megane scenic) Motorot vezi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48Mercedes C200 CDI, VO ODLICNA SOSTOJBA, PALI - VOZI

Se prodava Mercedes C200 CDI vo odlicna sostojba. Zacuvan, ekonomice...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48Mercedes E 270 motor 270cdi

ODLICEN MOZE DA SE VIDI I SLUSNI


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:19Volkswagen Beetle 1968

80.000km. Во исправна состојба! Цена по договор.


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 ZTEC MOTOR

Se Prodava Ford Fokus 1.6 Benzin Zetec Motor Full Oprema Ne Regis...


1.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110 KS

Se Prodava Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KS Smenata Prednica Novi Amo...


2.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:28Seat altea 1.9 td

Vo super sostojba so servisna kniska vo seat minhen de rebrast naredn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:18Prodavam Pezo 307 1.4 benzin/plin 2002

Prodavam Pezo 307, idealna za vozac pocetnik! Redovno servisirana, ga...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:09AUDI A4.. 2.0TDI..2008GOD. SVAJCARIJA.. EKSTRA..

KLIMATRONIC AIRBAG 12 GREJACI NA SEDISTA BOAARD KOMPJUTER VO BOJA ...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.450 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena za vozilo ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50Se prodava yugo

Se prodava yugo 45 vo ispravna sostojba reg do 04 . 11 2022


400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:42  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:41FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan

Kolata e kako nova, kako vnatre, taka i nadvor. Motor i menjac rabota...


2.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:32GOLF 4 1.6 BENZIN 99GOD

Golf 4 1.6 BENZIN 99GODINA Pominata registracija 📞077800282


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17Se prodava

Se prodava pezo 206 19obicen dizel osnoven model bez klima 99g reg vo...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01Fiat Punto 1.1 Benzin

077/695-002


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:44  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA B 1.2 benzin prv sopstvenik !!!!

Voziloto e od prv sopstvenik vozeno 20 godini od vozrasni lunge, se p...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA 1.2 16V ZA KES ODLICNA CENA

ZA KES ODLICNA CENA Super odrzana Opel Astra 1.2 16V benzin na la...


1.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Pezzo407.dizel2.0 mozi zamena

Pominata registracija ful oprema


1.600 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 09:55NISSAN PRIMERA 1.9 DCI

Se prodava odlicno socuvan i redovno servisiran Nissan Primera 1.9 DC...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:52FIAT BRAVO 1.9 2007 150KS

Fiat Bravo 1.9 Multijet 2007 110Kw 150Ks Voziloto e vo extra sostojb...


4.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:50Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:49BMW 320d

BMW 320d 2006 163KS AVTOMATIK CENA6000€ ☎️076808374☎️ REG DO 12.05...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:49OPEL CORSA LIMITED EDITION

Se prodava Opel Corsa 1.7cdti LIMITED EDITION Donesena od Germanija...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:37Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам