Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 22:14BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.399 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:56Golf 1 dizel 1.6

Registriran cela godina,novi gumi nov akomulator,servisiran komplet s...


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:20Opel Corsa benzin plin

Atest plin,cela godina registrirana,novi gumi komplet servis ekstraaa...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:20Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203), godina na prizvodstvo...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мар 20:06Saab 9-3 Vector 2.2 TiD

Saab Vector Sport model so full oprema Registriran do 02/2024 2.2 m...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

30 мар 15:32Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мар 13:14KIA RIO 1.5 CRDI MNOGU ZACUVANA

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA PRV ENTERIER KLIMA RABOTI ...


3.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мар 09:27Opel Zafira 1.9 CDTI

Opel Zafira 1.9 CDTI 110kw - 150hp 280000km 7 Sedista 7 brzini


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мар 08:19BMW 418 D GRAND Coupe

Bmw 418 grand coupe Registirana Redovno servisirana Realni km ...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 20:06Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 13:28BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 мар 13:00Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мар 21:14Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto 1.9jtd 59kw 80ks Karoserija nemam nist...


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мар 20:19Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мар 20:19MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


21.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 €
Неготино

Автомобили

27 мар 14:43SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI QVATTRO God.2004 Tel.070614155

Avtomobilot e co odlična sostojba , i dosta sačuvan.Registriran e do ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мар 10:43Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009

Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009 Bandazi negovi so 4 zimski...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Неготино

Автомобили

26 мар 19:25Pezo 607

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 14:03Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


6.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 22:49Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 19:37Се продава VW Sharan

За подетални информации на тел. 075 778 236


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 18:52Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Неготино

Автомобили

25 мар 07:05Ford ka 2004 registrirana do 19 februari 2024

Ford ka so 153 000 km vtor vlasnik nova korpa lamela novo maslo fi...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 мар 07:06MERCEDES W124 220i benzin plin

MERCEDES W124 220i benzin plin Maksimalno zacuvan enterier sedista...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мар 11:29BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мар 11:29HLADNJAK ZA NISSAN SUNNY BENZIN NOV

SE PRODAVA HLADNJAK LADNIK ZA VODA ZA NISSAN SUNNY BENZIN


120 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59DELOVI ZA ALFA ROMEO 156

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59Peugeot 807

Se prodava peugeot 807 registriran servisiran vo najdolicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 18:18Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 13:06VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta kontakt-Viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 10:40Za DELOVI C 200

DELOVI So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:39Clasa W203

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g 200/220/270CDI Delovi So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:38OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30SE PRODAVA OPEL VECTRA

Za poveće info na brojot 075 360 251


9 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12BMW 120d 130kw/ 177 ks, 2008 година

Возилото е донесено од швајцарија и е купено со 247000 км моментално ...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 19:53BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 17:32Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 15:33Se prodava Mercedes W 124 250 dizel

Se prodava Mercedes w124 250 dizel na BG tablici vo perfektna sostojb...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 17:31Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам