Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје. Погоден за канцеларии, стомата...


250 €
или предлог цена
Денес 11:55Se izadava deloven prostor vo Stip 8mi Noemvri

Шифра:PP1094 Се издава деловен простор во Штип на приземје со површи...


1 €
или предлог цена
Денес 09:22Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:00Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
Вчера 11:17Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
23 јун 23:53Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
23 јун 18:07Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
22 јун 20:07Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
22 јун 20:07Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
22 јун 19:18Дуќан во центар

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, ...


1 €
или предлог цена
22 јун 12:34Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
21 јун 22:25Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
21 јун 06:30SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:02Se prodava deloven prostor na atraktivna lokacija

Се продава Деловен простор на многу атрактивна локација во стогиот це...


1 €
или предлог цена
20 јун 10:38АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

180m2 и 90м2 Се изнајмува деловен простор нов уредување по ваша пот...


9 €
или предлог цена
20 јун 08:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 320m2 V...


1 €
или предлог цена
19 јун 19:42SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 320m2 V...


1 €
или предлог цена
19 јун 19:41Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
18 јун 21:38Атрактивен деловен простор

⬇️FOR RENT⬇️📢 Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти...


По Договор
или предлог цена
17 јун 12:39SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
13 јун 14:46UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
13 јун 14:45deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
12 јун 11:30Se izdava luksuzen deloven objekt za poveke nameni

Izdavame luksuzen deloven objekt od 460 m2 od koj 330m se vnatrese...


8 €
или предлог цена
28 мај 11:43Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip

Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip (Shtipski sokak) o...


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
18 мај 19:46Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
16 мај 11:04Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar inf.na tel.077745355


1.111.111 €
или предлог цена
12 мај 12:09Se prodava benzinska pumpa

Se prodava benzinska pumpa so hotel i restoraaan na patot Stip-Kocani...


1 €
или предлог цена
04 мај 19:06Na ul.Vanco Prke deloven objekt

Se izdava deloven objekt vo strogiot centar na gradot ,sloboden e od ...


1 €
или предлог цена
03 мај 07:51Se prodava deloven prostor vo centarot na Stip

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na Stip.Prostorot e 160...


1 €
или предлог цена
13 апр 20:47Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4

Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4 тел за к...


1 €
или предлог цена
06 апр 21:32Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
03 апр 18:57СЕ ИЗДАВА

Се издава комплетно уреден повекенаменски деловен простор од 200m2,по...


По Договор
или предлог цена
29 мар 01:06Се издава Деловен простор

Се издава деловен простор од 340 м2 на три нивоа со влез на главна и ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 22:10Deloven prostor vo krug na Astibo

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odl...


550.000 €
или предлог цена
25 мар 23:49IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
24 мар 02:21Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 340 м2 на три нивоа со можност ...


1 €
или предлог цена
22 мар 09:35Deloven prostor vo centar na Stip

Se prodava deloven prostor od 22m2 vo centralno gradsko podracje na u...


1 €
или предлог цена
10 мар 22:55prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
01 мар 03:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам