Гази Баба
                   
1316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar/Плакар/Regal/Регал

Број за контакт: 077700921 Се продава плакар за спална соба кој е ко...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 18:21  НОВ ОГЛАС

БАМБУСИ

ПРОДАВАМ БАМБУСИ, ЦЕЛА ЗИМА СЕ ЗЕЛЕНИ НЕ МРЗНАТ ВО ЗИМА. МОЖЕ ДА СЕ Ч...


800 МКД
или предлог цена
Денес 18:14ЛИМОНИ ОДГЛЕДАНИ ДОМА

СПРОТИВСТАВЕТЕ ИМ СЕ НА НАСТИНКИТЕ И ВИРУСИТЕ СО ДОМАШНО ПРОИЗВЕДЕНИ ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 18:14ИЗРАБОТКА НА ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД БАМБУС

ИЗРАБОТУВАМ ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД ПРИРОДЕН БАМБУС .


800 МКД
или предлог цена
Денес 18:14Prodavam pegla na parea Rowenta

Prodavam pegla na parea Rowenta


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 16:55Prodavam profesionalen parocistac so usisivac za hemisko ci

Prodavam profesionalen parocistac so usisivac za hemisko cistenje, v...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 16:54Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 16:54Продавам аголна гарнитура

Гарнитурата е сочувана.


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:52Фотеља на спуштање како нова

Југословенско производство. Се спушта и се добива удобен кревет со пр...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 14:02Kujna nova nekoristena od BUJOTO

Kujna nova nekoristena od BUJOTO


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:31Nov kjumk, borii, ќумк, бори, radijator

Se prodava nov kjumk-radijator od Dinamo hit Veles Crna boja Dimenzi...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Денес 12:12TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:30Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:36KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Денес 10:05Boljer 80 Litri

Zdrav ispraven boljer vo rabotna sostojba Visok 100 cm, shirok 43.5 c...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:08Pravosmukalka LG

Aqua filtration 1800 W , Vo odlichna rabotna sostojba pravosmukalka n...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 09:07  НОВ ОГЛАС

Separiran pesok. Tampon. Humusna zemja

Humusna zemja. Tampon.separiran pesok. Isfrlanje sut iskop na vodovo...


1.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:03Kopanje, betonski ogradi cistenje na teren isfrlanje sut

Ograduvanje na placevi so met. Stumbo I postavivanje na betonski ogra...


77 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Денес 08:58Baram programator za masina za perenje Favorit

Baram programator za masina za perenje Favorit mp5000 075224467


636 €
или предлог цена
Денес 08:58Zemja, Humusna Zemja

Se prodava cista zemja za: dvorovi, gradina, parkovi i dvorni povrsi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:58Prodavam set nozevi zepter( 5+1 )

Nozevite se novi neupotrebuvani 5+1 a gi prodavam por


65 €
или предлог цена
Денес 08:33Radijatori

.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03  НОВ ОГЛАС

Duvalka za listovi HONDA

.


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01  НОВ ОГЛАС

klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 22:55klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:55Sandak za postelnina i alista Cresovo drvo 68 godina

Sandak za postelnina ili alista od Cresovo drvo 68 godina so visok sj...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 19:22Vitrina od Cresovo Drvo 68 godina

Vitrina od Cresovo drvo retro stil 68godina


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 19:22Kamenja za fontana

Kamenja za fontana


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Frizder beko

Frizder Beko, dimenzii: shirok 54 cm, dlabok 56 cm, visok 146 cm , 07...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26avtomati

cena 100den


100 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Vodovod odvod sanitarii lepenje plocki

Kompletno renoviranje na vasite kupatila kujni vodovod odvod sanitari...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 12:40Prodavam leandri - Продавам леандри

Продавам саксии со леандри во разни бои. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:43Se izdavaat visoki masi/konjopoi/barski masi

Cenata e povolna Info 071508779 071359759


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 08:37Kosilka za treva okay

Kosilkata e donesena od ch


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:24ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI RESETKI TROSEDI"SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:23ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
Вчера 07:22Prodavam frizider Favorit pod garancija

Garancija do april 2022


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:55Kosilka za treva okay

Kosilkata e donesena od ch


1.400 МКД
или предлог цена
09 авг 23:21Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova donesena od svajcaria.tel za kontakt 076 638 448


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova bateriska donesena od svajcaria.tel za kontakt ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам