3265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI MARCHETTI 80 t 42 m Godina : 199...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 јан 14:08Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 13:20Промовирано

Land Rover se prodava moze i zamena

Se prodava edinstven vo MK od taa godina i toj model origina...


1 €
или предлог цена
Денес 00:07Spirali za predni amortizeri mercedes W212 Avantgarde

Prodavam dve spirali-oprugi za predni amartizeri od mercedes E clasa ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:48Predni amortizeri za E clasa W212

Prodavam dva novi amortizeri za mercedes E clasa W212 Avantgarde E250...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:48Prodavam motorce

Prodavam motorce za podigac za staklo za wv passat od 2001 godina L...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:30Opel Insignia amortizer zaden elektricen amortizeri

Opel Insignia amortizer zaden lev elektricen


150 €
или предлог цена
Вчера 21:49Mercedes c270cdi avangard

Prodavam Mercedes c270cdi avangard 2002 godina napravem komplet ser...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 21:49Dekla Golf 1 Golf 2 Passat 1.6d 1.6td

Nova dekla Golf 1 Golf 2 Passat 1.6d 1.6td


500 €
или предлог цена
Вчера 21:48Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 21:47VW Passat CC

Se prodava VW Passat CC 2.0 TDI 170KS , 2010 godina na soobrakjajna E...


10.900 €
или предлог цена
Вчера 21:21BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 21:21TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.600 €
Вчера 20:55Rezervoar Fawi 5 litri

Se prodava rezervoar Fawi od 5 litri.


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 20:47MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


10.900 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
12.500 €
Вчера 20:47Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


23.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.900 €
Вчера 20:40Yamaha Fz6 N odlicna

Motorot e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1500km maslo i fi...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 19:44Sym Fiddle 125

Sym Fiddle 125-4takten so vodeno ladenje . Prva registrations 2021.Mo...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 19:26Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista

Se prodava peugeot 307 1.6 hdi ful oprema


1 €
или предлог цена
Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
Вчера 18:47LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.600 €
или предлог цена
Вчера 18:23BMW 730D FULL OPREMA

Kolata e vo odlicna sostojba, so full oprema:Greenje ladenje na sedis...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

Se prodava metalno brodsko korito 9 m

Se prodava nedovrseno metalno brodsko korito. Dolzina 9m Sirina 2.2 m


2.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06Aluminiumski rampi na rasklopuvanje Novi

Se prodavaat par novi aluminiumski rampi za polesni vozila kako ATV s...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Охрид

Приколки

Вчера 18:04Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana cele godina do 9 dekemvri ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 17:51VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Вчера 17:47FORT. FIESTA 1.1 TNG

Vo. Vozna sostojba Imat malo. Octetuvajne Na. Karoserija Raboti sa...


400 €
или предлог цена
Вчера 17:20MATIS 2007 godina

Vo odlicna sostojba So klima raboti So zabelecki na karoserij...


950 €
или предлог цена
Вчера 17:20YUGO TEMPO 1.1

Vo. Odlicna sostojba za Godinite Registracija pominata 2 novice gu...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:20Mercedes c200

ОПРЕМА: Електрика на стакла Сензори за дожд Електрика на седишта Клим...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:16Mercedes Benz A180 CDI

Mercedes Benz A180 CDI 2006 6 brzini Max socuvan Servisiran Nov ...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Mercedes Aluminski Bandazi Gumi 205/55/16

Aluminski Bandazi Mercedes so gumi Continental 205/55/16


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 12ben 2009god

Corsa 12ben 2009god registrirana so zelen karton so ful oprema motor ...


3 €
или предлог цена
Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Вчера 16:05Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) Ibizata e so najvisoko ...


3.499 €
или предлог цена
Вчера 15:55Ksenon kratko I dolgo svetlo

Ksenon svetla kratko I dolgo komplet so relinja za motor novi nikogas...


Вчера 15:51Profesionalna Licencirana Vlecna Slep Sluzba Servis Ohrid

.


1 €
или предлог цена
Вчера 15:18Peugeot 206cc 1.6 benzin-plin

Prodavam Peugeot 206cc 1.6 benzin plin, Registrirana do 6 mesec,plin ...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Вчера 15:17VW CADDY LIFE TDI klimatronik

VW CADDY LIFE TDI 1.9TDI FABRICHKI ZATEMNETI STAKLA 6*AIRBAG, KL...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Вчера 15:09Vw golf 6 2.0

Se prodava golf 6 2.0 tdi full oprema se gleda na slikite nema nikakv...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 15:07  НОВ ОГЛАС

BMW 525d 2006

BMW 525d 2006 Kolata e odlicna sostojba so naj full oprema senzori n...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Aprilia Scarabeo 500

Регистриран до Јули 2023 г. со зелен картон. Оригинални куфери April...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 14:44Страна 1 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам