Охрид
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam razna foto oprema

prodavam razna foto oprema cena po dogovor moze zamena za d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

19 ное 09:20Prodazba na dahua imou kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни). ...


3.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

29 окт 23:10Android 11 TV Box, 4/64 Gb, Amlogic S905X4, 1000 Mbps, 8К

Инсталиран KODI со над 1000 канали од ЕХ ЈУ просторите и целиот свет....


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 окт 19:23kamera kran

Se prodava kamera kran


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 окт 09:36LED REKLAMI i LED DISPLEI

Од LED дисплејот можеме да разликуваме: -LED дисплеј за прикажување ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 окт 08:00Bluetoth zvucnik so microfon

Bluetoth zvucnik so microfon - sd karticka priklucok; - FM radio ▶...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 сеп 07:42KABELSKI MODEM SO ADAPTER - MOTOROLA

MOTOROLA modem za kabelski internet SURFBOARD SB5101E.


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 авг 08:07Трснзистор дуал банд

Продавам нови транзистори со слушалки


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 08:11Digitslna foto ramka, Digital photo frame

Digital photo frame PF-A702C, 7" TFT LCD MUSTEKDispaly 16:9, Supports...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 апр 11:19Транзистор

продавам нов радиоприемник со 10 канален бранов опсег


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 апр 14:56Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

📟 HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност ...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

29 јан 17:39razna Foto oprema moze i zamena z

prodavam razna Foto oprema moze i zamena za Digitalen ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јан 00:31Полнач на батерии

Исправен полни АА И ААА батерии како на слика. Можност за достава по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

01 ное 11:28Fotoaparat Polaroid analogen

Se prodava poloven analogen fotoaparat Polaroid.


800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мај 07:46Fotoaparat Canon T70 1984 god.

Se prodava poloven analogen foroaparat Canon T70 , 35 mm, FD mount si...


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мај 07:41KAMERI za video nadzor

Se prodavaat kameri za video nadzor,ispravni.


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 апр 16:56Fotoaparat Kodak Cameo

Se prodava analogen fotoaparat Kodak Cameo.


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 дек 07:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам