Аеродром
                   
2343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam osum stolici

Prodavam osum stolici koi se ispravni, cisti, upotreblivi… Zaedno so ...


6.000 МКД
или предлог цена
15 авг 23:23Промовирано

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena od metalna konstruk...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 11:46IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti buli


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 11:34Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
Денес 10:55PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA MNOGU MALKU UPOTREBU...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 10:38Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:46VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:42Se prodavaat malku koristeni gusani radijatori

Se prodavaat malku koristeni gusani radijatori eden so 20 rebra, tri ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:39Трпезариска Маса и столици

Трпезариска маса од дрво со шест столици Столици од чисто дрво, седе...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:30T A Pečka 4,5 KW

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,n...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:07Zastitni Resetki za Vrati i Prozori

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Денес 08:32Prodavam pravosmukalka Iskra6006, perfektna.

Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra6006 AEG Sistem vo perfektna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 08:25Balon za pokrivanje fudbalski teren ITNO !!!

Balon za pokrivanje fudbalski teren. Moze da se koristi za razlicni n...


18.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:01klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E

klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E.socuvana .OD SWISS


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Денес 06:47Prodavam kauc na razvlekuvanje

Se prodava kauc na razvlekuvanje. 200x80cm. Poloven vo odlicna sosto...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 06:04Prodavam komoda za TV

Se prodava komoda za televizor so 3 elementi i polica. Bela boja, vis...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 06:01  НОВ ОГЛАС

Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:59Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58BOLJERCE 10 LIT KONCAR

SE PRODAVA BOLJERCE OD 10 LIT KONCAR BOLJERCETO E VO ISPRAVNA SOSTOJ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51PRODAVAM SIGURNOSNA BRAVA

SE PRODAVA SIGURNOSNA BRAVA ZA VLEZNA VRATA. EDNOSTAVNA ZA MONTAZA


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51PARKET DARKO

Profesionalno mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje lamina...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 22:48Шкаф

Шкаф гардоробер


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 21:57  НОВ ОГЛАС

Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 21:22Brusilici

Prodavam brusilici za metal Einhel i Nutol. Einhel 4800 den, Nutol 43...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:39Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:29Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 19:15Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE - QUARTZ WASHBASIN WITH TAP...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 18:37Prodavam Argenta spanski plocki 1va klasa cena Ekstra!!!

Se prodavaat 1va klasa na Spanski plocki Argenta, Plockite se prod...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Плочки

Вчера 18:37Bracen krevet (kvlatiteno masivno drvo)

Kvaliteten bracen krevet 200×200 cm , rasklopen, od masivno drvo so k...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 18:26Polovni duseci

Polovni duseci 190x86 -15 parcinja


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 17:28Masa i 4 stolici, odlicno zacuvani, vredi da se vidi

Masa so dimenzii na ploca 140*80*5 i visina 77cm. Plocata e furniran...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:07se prodava!!!

se prodava. Kako novo!!! metalna konstrukcija: visina 180cm, shirina...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06se prodava komoda

se prodava!!!


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06Кревет, спрат, икеа

Се продава кревет на спрат купен од икеа. За душекот ќе се договараме!


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:48Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса 160*90 на расклопување, користена 1 годин...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:18Фотеља

Продавам фотеља 3000 ден Инфо на 070/256-436


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Шанк со 2 столици

Продавам мини шанк со две столици цена 1500 ден фиксно Инфо на 070/25...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

Огледало

Продавам огледало 190 Х 94 см од масивно дрво Цена 5000 ден фиксно ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Тв комода

ТВ КОМОДА со 2 фиоки и платформа, 2 висечки со пескарено стакло и вра...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:24  НОВ ОГЛАС

Повеке годишни растенија

Продавам повеке годишни растенија .дрвото на животот,бенџамин,фикус,з...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:13  НОВ ОГЛАС

Prodavam klik klak krevet

Prodavam klik klak na simpo mnogu malku koristen.cena 6000 den


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 14:53Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам