138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OCILA - NAOCARI - miopija-kratkovidost - opticki-dioptrija

Очилата се со диоптер -3.0 и -3.25 и за за кратратковидост - миопија....


399 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45PH metar - Alkalnost i Kiselost na Voda

Овој дигитален рН метар е идеален инструмент за аквариуми, рибарска и...


690 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 08:44Naocari - Ocila - RAZNI: multi fokalni, obicni, na rasklop

Наочарите се многу квалитетни со одличен оквир, нежен и лесен. Цената...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Ocila - Naocari za SONCE - POLAROID-Polarizirani - KINGSEVEN

Неупотребувани, НОВИ наочари за сонце. Полароид одн. поларизирани. Им...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:40LUPA - MIKROSKOP - MONEY detector - 60x - Minijaturna

Лупата или наречена „МИКРОСКОП“ зголемува 60 пати. Многу е практична...


299 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Zepter Bioptron Light Therapy System

Zepter Bioptron Light Therapy System


600 €
или предлог цена
01 окт 17:413in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe

Nov, neotpakuvan full body massage bed


18.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:41Очила

Се продаваат оригинал очила Вог. Цена по договор. Контакт телефон 076...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:50Lepenki za slabeenje / Лепенки за слабеење

Супер ефикасни лепенки за слабеење! - на природна база - без несака...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

29 сеп 12:03Отстранувач на црнки

Воопшто не е употребуван.


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

28 сеп 20:24Masinata e vo odlicna sostojba cena po dogovor

Masinata e vo odlicna sostojba cena po dogov


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

27 сеп 20:47Propolis kapki od 10 ml.

Se prodavaat propolis kapki od 10 ml sisence, od propolis od sopstven...


30 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:45PROPOLIZAT MAST

Se prodava propolizat mast od 50 drami vo edno kutivce, racno izrabte...


100 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:44SE PRODAVA CRVENA MAST ZA IZGORENICI

Se prodava crvena rastitelna mast so dodadeni pcelini proizvodi, kuti...


150 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:42Manikir (nokti) (gel na prirodni nokti) (nadgradba)

Маникир кај @Mihaela Nails во Прилеп. Квалитетно, преубаво, преевт...


450 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:59Navlaka za zabi gorna ili dolna

Калап и материјал за изработка на навлаки за заби во домашни услови, ...


390 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:41PLANINSKI MED 100% priroden

Se prodava 100% planinski med bez nikakvi dodatoci preporacliv e za d...


1 €
или предлог цена
22 сеп 22:04Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:32Cistenje na Ushi - Уред за чистење на уши WaxVac

Novo aparatce za cistenje na usi so vakum i na baterii 1 x електрон...


1.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

22 сеп 03:29* NOV Siemens Aparat za lica so osteten sluh *

SIEMENS Lotus 23 M Aparatot e nov, ne upotreben, go dobivate so nova...


5.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 11:07NAOCARI ZA ZASTITA od stetnite zracenja od TV i kompjuter

Исфилтрирајте ги штетните зрачења кои ги сосздаваат телевизорите и ко...


600 МКД
или предлог цена
17 сеп 07:55Flasteri za Kondilomi, Volcki oci, Bradavici, Tvrtki...

Brzo i efikasno otstranuvanje na vasite bradavici, zuljevi i izrastoc...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

14 сеп 21:47ORTOPEDSKO POMAGALO ZA CUKLJEVI---VALGUS PRO---

Vloski za prsti,izraboteni od hipoalergenten elasticen silikon .Odlic...


200 МКД
или предлог цена
14 сеп 21:47Voden Filter za cigari

Mal, kompakten i lesen za nosenje vo gjeb...Mini lule za filtriranje ...


300 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:55ZEROSMOKE - Stop na pusenjeto!

Како се користи ZeroSmoke? ZeroSmoke едноставно ќе го ставите на лев...


300 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:22TURMALINSKI POJAS - POJASI ZA TELO

Ефикасно помага при: • болки во зглобови,колена,областа на вратот и ...


500 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:16Krem protiv Pegi,Fleki i Damki na lice, 100% efikasen!

Крема со ехтракт од папаја,против флеки и пеги на кожа. Брзи и видлив...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

10 сеп 19:45Korekcija na nokti

Федер-пружини за корекција на сраснати нокти,нокти со неправилна форм...


300 МКД
или предлог цена
10 сеп 19:40Srebrena Voda - Preventiva od virusi - Dr.Silver-Neupotreben

PREVENTIVA od Virusi, najverovatno i od Covid 19. Dr. Silver M e mini...


2.200 МКД
или предлог цена
08 сеп 23:27Zamenski glavi cetki za ORAL-B elektricna cetka za zabi

Сет од 4 заменски четки-глави за електрична четка за заби Oral-B на B...


350 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:18Stipka protiv grcenje штипка за нос против грчење рчење

Magneten stegac za nos protiv rcenje - grcenje Stipka protiv grcenje...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

05 сеп 16:41Naocari so dupcinja za pomos i korekcija na vidot

Наочари со дупчиња за помош и корекција на видот, како кај кратковиди...


400 МКД
или предлог цена
24 авг 08:42KINESKA MAST OD TREVKI ZA PROBLEM SO VENI

Кинеска маст со тревки за третман кај проблеми со вените за ослободув...


170 МКД
или предлог цена
09 авг 14:08Tigrova mast / Тигрова маст...Против БОЛКИ и настин

Антиревматска маст од еукаликтус, ментол, природно етерично масло, ка...


99 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

09 авг 10:32Philips Pegla za kosa

Пегла за исправување на коса, со додатоци за брановито извиткување.


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

22 јул 11:08Aparat za nega na lice vecom

Aparatota e so pet funkcii ,laser,vakum,peeling,d’arsonval,lonos. Ap...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

28 јун 16:12Fen-Presa-Figaro

Fen za kosa sonar 3000w so dodatoci 699den. Fen sonar 2300w 599 den....


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

24 јун 15:12Masazer

Masazer za vrat 799 den. masazer relax so poveke dodatoci 599 masaz...


799 МКД
или предлог цена
24 јун 14:54OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам