Скопје Центар
                   
1498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
25 мар 08:41



Промовирано

Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
11 мар 09:18



Промовирано

☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Промовирано

Vrsime prevoz so kiper na sekakov vid roba pesok sut tampon

🛻VRSIME PREVOZ SO KIPER🛻 ➡️ Isfrlanje sut, po potreba imame i rabo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 08:29



Sudski i Obicni Prevodi Makedonski-Albanski Jazik i Obratno

Sudski i Obicni Prevodi Makedonski-Albanski Jazik i Obratno, brzo i k...


300 МКД
или предлог цена
Денес 08:05



FASADI MALTARENJE KROV KRSENJE BETON

VRSIME RABOTO POVRZANI SO FASADI MALTARENJE SO MASHINA IJ RAQNO POPR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 07:31



GRADBA NA OBJEKTI KLUC NA RAKA

VRSIME PROFESIONALNO GRADBA NA RABOTIME IJ KROF OBJEKTI KLUC NA RAKA ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:29



RENOVIRAME STANOVI I KUKI

Renovirame stanovi,kuki i delovni objekti so iskusni ekipi na majstor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 03:07



VRSAM PREVOZ I SELIDBI

Vrsam prevoz i selidbi so i bez rabotnici


1 €
или предлог цена
Вчера 21:00



СЕРВИС - КОМПЈУТЕРИ , БРОЈАЧИ ЗА ПАРИ , ВИДЕО НАДЗОР

СЕРВИС-ОДРЖУВАЊЕ НА КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА , ВИДЕО НАДЗОР И ОПРЕМА ЗА МЕ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:11



ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ - ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1.799 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 17:33



TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02



PREVOZ GRCIJA BUGARIJA SOLUN HALKIDIKI

SHOPPING TURI ZA SOLUN KOSMOS IKEA JAMBO SOFIJA LESKOVAC NIS BELGRAD ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01



PREVOZ SELIDBI TRANSPORT

.Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51



Transport prevoz na roba selidbi naj evtino v makedonia

Vrsime prevos so kombe transport na roba selidbi i slicno. Naj eftini...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 14:12



  НОВ ОГЛАС

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:28



Servis serviser za vodovod

Profesionalen vodoinstalater vrsi sekakvi popravki vo vrska so vodovo...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:28



Moleraj Farbanje Gletovanje Knauf

Vrsime sekakov vid na molero farbarski uslugi farbanje na sekakvi pov...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17



IZNAJMUVANJE NA VOZILA RENT A CAR SKOPJE

Se izdavaat Ford Fiesta 1.2 benzin manuel 2017 5 vrati Fiat Tipo 1...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:04



DEZINSEKCIJA LEBARKI BOLVI BUBASVABI KVALITET DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00



GLUVCI STAORCI MRAVKI DERATIZACIJA DEZINSEKCIJA KVALITET VRV

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00



RUSENJE SO HILTA ISFRLENJE SUT BRZO I EFIKASNO NAJ EFTINI!!

Naj brza i naj efikasna ekipa za rusenje i isfrlanje na sut br za k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00



TAXI SKOPJE PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00



Renoviranje Izolacija Gips karton Glet Mreza Moler Stiropor

Професионално реновирање на вашите простории: -Реновирање: рушење, к...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Termo fasadi-Knauf

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00



Moleraj Najeftino Krecenje

078/200/383 Krecenje belo ( 45 denari ) so vas materijal. U boja (7...


45 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00



Fasadi

Vrsime izvedba na termo fasadi,gips,plocki,kamen Za poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00



Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање

●Изработка на бетонски огради ●Изработка на потпорни ѕидови ...


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00



Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко Инвест Машинска изработка на цементна кошулица За подетални и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00



☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Вчера 13:00



☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00



☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 13:00



Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00



TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07



Pikap Transport Selidbi i Slicni Raboti

Вршиме транспорт на секаков вид на роба градежни материали,мебел,сели...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:04



Rusenje i Krsenje SUT

Рушење Ѕидови,Отварање отвори Кршење Плочки, Фрлање Шут isto taka ra...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:04



masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54



masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:54



masinsko vodeno cistenje kanalizacija

masinsko vodeno otpusuvanje pod visok pritisok na kanalizacija proekt...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54



otpusuvanje na odvodni cevki

masinsko otpusuvanje na odvodni cevki pod voden pritisok montaza na...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:54



Masaza

Masaza opustanje I relaksilacija, masaza za uzivanje. Rabotno vreme ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53



TRANSPORT PREVOZ NA KOLI OD GERMANIJA

POEDINECEN TRANSPORT NA VASIOT AVTOMOBIL ! VRSAM PREVOZ NA KOLI OD...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 11:17



Имаш потреба од селење

○ ☆Имаш потреба од селење❓ 📲 Јавете се на 078 364 705 📱 ✅️ ...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 10:28



Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам