461 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony bravia 40 inci za delovi

Soni bravia KDL-40R480B za delovi so orginalen polnac i orginalno dal...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 06:58Zvucnici i Wufer LG

Se prodavaat zvucnici i wofer LG cena po dogovor Broj za kontakt: ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 02:40Akai gx f90 dek deck

Akai gx f90. Kompleten. GX glava. Ne greban. Edniot metar ne pokazu...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 19:52FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:32KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 19:32Zvucnici SHARP CP-7700 MKII

Prodavam zvucnici Sharp cp-7700 mk2 vo ispravna sostojba doneseni od...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:53BOOM TV RESIVER

Se prodava socuvan ,maksimalno ispraven ✅ so nego sleduva orginalnoto...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Вчера 18:34Prodavan LGOled65c2 model

Poloven


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:30Prodavam LGOled65G1 model

Poloven


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:30Prodavam NOV DJI Spark Fly More Combo Lava Red

Prodavam nov DJI Spark Fly More Combo Lava Red, dobien na podarok a k...


29.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

Вчера 16:15Zvucnici ts-h17 pioneer

Zvucnicite se dobro socuvani


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam racka youstick za ps4

Kako nova ne e igrana ni 10 casa. Original bezzicna racka .


1.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 12:22  НОВ ОГЛАС

TECHNICS Pojacalo i zvucnici

Se prodava TECHNICS pojacalo i TANNOY zvucnici Za povekje info baraj...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:10Se prodava TECHNICS

Se prodava TECHNICS radioresiver surround i zvucnici TANNOY ZA povek...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:10Zvucnici novi 15ka bass 4ohm i horni

Se prodavaat zvucnici skoro novi 15ka bas 4ohm Horni Moze da se vidat...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:29SAMSUNG Blu ray

Samsung Blu ray so zvucnici poradi smrten slucaj ne moze da se prob...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

22 мар 20:26SONY MEGA STORAGE 200 CD

CD player ne testiran poradi smrten slucaj


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

22 мар 20:25YAMAHA RX-397

YAMAHA RX-397 vo odlicna sostojba poradi smrten slucaj ne ste vo moz...


100 €
или предлог цена
22 мар 20:25Zvucnici

Zvucnici i visokotonci


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мар 20:25DVD CD MONITOR PHILIPS

DVD CD MONITOR PHILIPS


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Домашно кино

22 мар 20:15THOMSON DEK I TYUNER

THOMSON FRANCUSKI DEK I TYUNER GO NEMAM POJACALOTO SE ISPRAVNO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 мар 20:10Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
22 мар 16:00Tamron 70-300 1:4-5.6 za canon

Tamron 70-300 1:4-5.6 tele-macro za canon vo super sostojba tel. 070...


8.500 МКД
или предлог цена
22 мар 12:04Ps4 classic bukvalno nov

Ps4 500 giga classic fabricka sostoiba eden orginal kontroler i site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

22 мар 11:44LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 мар 09:09Prodavam Zvucnici AIWA

Zvuckite se vo odlicna sostojba i vadat odlicen zvuk i se dosta jaki ...


3.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 мар 19:01Arkus Tm68

Prodavam odlicno socuvani zvucnici arkus tm 68 so 10inc.bas zvucno pe...


165 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 мар 14:12Yamaha AX-550

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu ser...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
21 мар 14:12Gran Turismo 6 и F1 2012 - PS3 PlayStation 3

Се продаваат или заменуваат две игри за PlayStation 3. Gran Turismo...


900 МКД
или предлог цена
21 мар 12:56М-тел монтажа на м-тел кабловска

Кабловска преку сателит било каде


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

21 мар 10:48Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:47Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:47NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️Повторно на ЗАЛИХА ❗️❗️ 1.Со звучникот од 15 инч PROFI добиват...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Bluetooth уреди

20 мар 15:15Prodavam AKAI AM-35

Prodavam odlicno stereo pojacalo klasika besprekorno vo sekoj pogled ...


110 €
или предлог цена
20 мар 13:03Android Mini PC i Mini wireless tastatura

Prodavam android mini pc za televizor sto od obicen go pravi smart i ...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 мар 11:54SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
19 мар 21:43Yamaha KX-380 Deck

Deck od licna kolekcija vo fabricka sostojba


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 мар 21:43Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
19 мар 21:43Sansui sistem

Odlicno socuvano


6.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 мар 19:09TV ANTENA AIRSTAR

Kako nova raboti super sobna na struja


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

19 мар 18:21Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам