Демир Хисар
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 23:58jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 23:58Vw Fox 1.2 Benzin modelska 2008g Carinet - Polo, Corsa

Vw Fox modelska 2008 god 1.2 Benzin 40kw uvezen od Germanija carinet ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 16:37Vw Polo 1.2 modelska 2007g carineto - Seat, Punto, Corsa

Vw Polo 1.2 benzin 47kw uvezeno od Germanija carineto i plateni site ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 16:34CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sedista vo perfektna sostojba moze da se p...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 14:07BMW x3 2.0 177hp

Возилото е во перфектна возна состојба со мали каросериски забелешки....


8.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.900 €
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 13:29AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 ное 19:30Mercedes Benz

Odlicna sostojba. 4 novi gumi Reg cela godina Mozi da se vidi i pr...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 ное 16:10Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Колата е во одлична состојба. Потрошувачка на гориво околу 7л на 100к...


4.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 ное 13:10Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana Bez akumulator (i...


390 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 ное 18:32AUDI A4 2.5TDI 2000GOD

se prodava audi a4 2000god 2.5tdi automatic komplet servis na moto...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 ное 15:59BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


13.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 €
Демир Хисар

Автомобили

26 ное 10:18Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


9.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 ное 17:37Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Odlicen


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 ное 16:01FIAT BRAVO

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA Fiat Bravo 1.6 MultJet 20...


4.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 ное 11:39Peugeot 307 2.0 hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Funkcionira se na nea Noviot motor 2.0...


2.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 23:46CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 godina 2.7 biturbo dizel Avtomatik Registriran Servi...


6.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:29AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 2006 god 3.0 TDI Quatro Reg do 10.08.2023 god 260 000 KM ...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:29CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 godina 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasad...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:29AUDI Q7 3.0 TDI

071 663 486 2006 god 260 000KM so servisna Panorama Kuka Registriran ...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:29AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 2006 god 3.0 TDI Quatro Reg do 10.08.2023 god 260 000 km ...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:28CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Exclusive oprema naj...


6.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 13:26CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasada B...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 ное 09:20CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasada B...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 ное 09:20AUDI Q7 3.0 TDI

071 663 486 2006 god 3.0 TDI 260 000KM Registriran Servisiran Novi gu...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 ное 09:16AUDI A3 1.9 TDI

Prodavam Audi A3 1.9 tdi uvezeno od HOLANDIJA so plateni davacki do r...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 ное 10:10AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 ное 10:10Fiat Bravo 1.6 MultJet 2008

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA Fiat Bravo 1.6 MultJet 20...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 окт 10:16Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 окт 19:17Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 22:02BMW 525d e61 odlicno

Ponov motor euro4 Registrirana so zelen karton Servisirana motor i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 сеп 09:19BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Najvisoko nivo ...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 3.0 TDI PANORAMA KUKA REG DO 10.08.2023 GOD NA FEDE...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7

071 663 486 3.0 TDI Quatro Reg do 10.08.2023 god Panorama Kuka ...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 Avtomatik 2006 god 523 i Benzin 240 000 km realni so...


56 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 240 000 km 523 i benzin So servisna Uvoz od Svajcarij...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20CITROEN C5

071 663 486 2.7 Biturbo dizel Avtomatik Exclusive oprema najvisok...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20CITROEN C5

071 663 486 EXCLUSIVE OPREMA 2.7 DIZEL BITURBO AVTOMATIK REALNI K...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 авг 11:09MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам